مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 19295 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 فروردین 1396 -ساعت : 13:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حمایت از تولید در سرلوحه برنامه ها است

فرماندار بهشهر:

حمایت از تولید در سرلوحه برنامه ها است

مازندشورا: فرماندار بهشهر گفت: در راستای عمل به تاکیدات نوروزی رهبر معظم انقلاب، در سال جاری فعالیت در حوزه تولید و اشتغال در این شهرستان با شتاب بیشتری دنبال می شود و در سرلوحه برنامه ها است.

مازندشورا: سیدخالق سجادی، سه شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی برنامه ای جامع است که در رونق اشتغال و تولید نقش عمده بر عهده دارد و در فعال کردن اقتصاد و تولید تاثیر گذار است.
وی ایجاد کارگاه های تولیدی کوچک و بزرگ در شهرستان بهشهر همگام با کشور را یکی از اقدامات انجام شده در راستا اقتصاد مقاومتی در سال گذشته عنوان کرد و گفت: با توجه به تاکیدات رهبری امسال این مهم و رونق کسب و کار و تولید و اشتغال زایی جوانان با قوت بیشتری دنبال می شود.
فرماندار بهشهر ادامه داد: در راستای اشتغال زایی و رونق تولید در سال گذشته 870 میلیارد ریال اعتبارات دولتی در حوزه اشتغال شهرستان بهشهر و کارگاههای تولیدی بزرگ و کوچک اختصاص یافت که نقش موثری در کاهش بیکاری داشته است.
سجادی گفت: امسال هم در ادامه فعالیت های سال گذشته در حوزه های مختلف، مسئولان شهرستان بهشهر نگاه عادلانه به مناطق مختلف شهری و روستایی در ابعاد مختلف گردشگری، صنعتی، خدمت رسانی، گازرسانی، کشاورزی، آموزشی، فرهنگی و غیره داشته و از سرمایه گذاران حمایت می کنند.
وی افزود: فرهنگ سازی برای اشتغال خانگی و خرد از موارد مهمی است که با قوت بیشتری انجام خواهد شد تا به نوعی هر خانه تبدیل به یک کارخانه شود و جوانان ما از اشتغال مناسب و درآمد کافی برخوردار شوند.
شهرستان 168 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده است.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سیدخالق سجادی - فرمانداربهشهر -

نظر شما در مورد : حمایت از تولید در سرلوحه برنامه ها است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها