توزیع امکانات شهری در آمل باید عادلانه باشد/ امیدوارم در فصلي نو، شاهد شهر سالم و مدیران سالم باشیم

تاریخ انتشار : سه شنبه 15 فروردین 1396 - ساعت : 19:24

کد مطلب: 19327 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مهندس افراسیاب بابازاده:

توزیع امکانات شهری در آمل باید عادلانه باشد/ امیدوارم در فصلي نو، شاهد شهر سالم و مدیران سالم باشیم

اختصاصی مازندشورا: شهرستان آمل با توجه به این همه استعداد و امکانات از جاده بین المللی هراز تا بناهای تاریخی که وجود دارد متاسفانه هیچ استفاده در بخش توریست و گردشگری صورت نمیگیرد

اختصاصی مازندشورا: مهندس افراسیاب بابازاده مشاورمدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان مازندران پس از ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آمل در گفتگو با خبرنگار مازندشورا در آمل با اشاره به اهداف و برنامه های خودگفت: یکی از موضوعات  که اين سال ها به عنوان اصلی ترین دغدغه ومعضل حل نشده شهروندان آملي محسوب مي شود بحث مهم و تاسف بار دپوي زباله درقسمت بالادست رودخانه هراز و ورودي اصلي شهرستان مي باشد

وی افزود: زباله نه تنها باعث شيوع انواع بيماري ها،آلودگي محيط زيست ومشكلات زيست محيطي مي شود بلكه اگر ديراقدام شود خسارات جبران نا پذيري را به همراه خواهد داشت و من از آن به عنوان يك فاجعه نام مي برم كه بهداشت شهرستان را به مخاطره مي اندازد.

مشاورمدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان مازندران با اعلام اینکه ساختار شهرآمل دچار سردرگمی مدیریت بوده است،بیان کرد: كلاف سردرگمي مديريت شهري هرچه از نظر زمان كهنه و طولاني ترمي شود مطمئنا حل آن سخت تر خواهد شد و هزينه ها آن به مراتب بيشتر و بيشتر خواهد شد.

مهندس افارسياب بابازاده تصريح كرد: در شورای اسلامی شهر آمل قطعا مسائل بسیار زیادی را مورد بررسی قرار می دهیم بحث هایی از قبیل ترافیک ،مبلمان ومدیریت شهری را در آمل ساماندهی خواهیم کرد.

نامزدانتخابات شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: پروژه های نیمه تمام بسیاری در سطح شهر داریم که هزینه آنچنانی ندارد که باید این پروژه ها را به اتمام برسد که قطعا با مدیریت و اتخاذ تصمیم های درست روزهای خوبی در آینده برای شهروندان آملی رقم خواهد خورد.

بابازاده اضافه کرد: اعضاي شوراي شهر نبايد به يك خيابان،يك محله و يا جناح خاص وابستگي داشته باشند وامکانات شهری بایدعادلانه در تمامی نقاط شهر با توجه به نیازها استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد:  شهرستان آمل با توجه به این همه استعداد و امکانات از جاده بین المللی هراز تا بناهای تاریخی که وجود دارد متاسفانه هیچ استفاده در بخش توریست و گردشگری صورت نمیگیرد.

مشاور مدیرکل صنعت،معدن وتجارت استان مازندران با بیان اینکه برنامه جدی برای فعال کردن بخش جذب توریست در نظر داریم ،اذعان داشت: هر یک توریست مي تواند یک شغل ایجاد کند برنامه هاي خوبي براي شهرستان آمل در نظر داريم.

نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر آمل توجه به بخش فرهنگ و هنر شهر را امری مهم دانست و افزود: قطعا باید به جامعه فرهنگ و هنر توجه خاصی شود و در جهت رفع معضلات و دغدغه های هنرمندان گام برداریم.

مهندس افراسیاب بابازاده به وجود 48 درصدی صنعت و معدن در شهرستان آمل اشاره و عنوان کرد: باید از ظرفیت صنایع در مدیریت شهری استفاده کنیم.

نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آمل در پایان گفت: با توجه به شعار انتخاباتی "فصلی نو" که انتخاب کردم اعتقاد دارم با سعه صدر و فرهنگ بالا و کمک مردم بتوانیم در فصلي نو شهر سالم ، مردم سالم، مدیران سالم را در شهرستان رقم بزنیم

نویسنده :

برچسب ها : #افراسیاب بابازاده #آمل #شورای شهر آمل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توزیع امکانات شهری در آمل باید عادلانه باشد/ امیدوارم در فصلي نو، شاهد شهر سالم و مدیران سالم باشیم

*

*


X https://sport45.site/