مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 19387 -تاریخ انتشار : شنبه 19 فروردین 1396 -ساعت : 11:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چه کسانی از سفر روحانی به مازندران بهره‌برداری انتخاباتی خواهند کرد؟

ستاد استقبال با طعم انتخابات شورا؛

چه کسانی از سفر روحانی به مازندران بهره‌برداری انتخاباتی خواهند کرد؟

اختصاصی مازندشورا: اما چیزی که در میان اسامی ستاد استقبال جلب نظر می‌کند، حضور معنادار نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی دوره پنجم است که کمتر از 50 روز دیگر همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد

اختصاصی مازندشورا: سه روز دیگر یعنی سه‌شنبه 22 فروردین مازندران برای دومین بار میزبان دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دولت تدبیر و امید خواهد بود.

در این سفر، روحانی در دو شهر ساری و نوشهر حضور خواهد یافت.

 استاندار مازندران در این رابطه گفت که بیش از 3000 میلیارد تومان طرح و پروژه در این سفر افتتاح خواهد شد.

در سفر پیشین روحانی به مازندران که در مهر 94 روی داد، همراه با حاشیه‌های فراوانی بود به طوری که استقبال ضعیف مردم ساری از رئیس جمهور نقل محافل شده بود و حتی هنوز عکس‌های آن روز نقطه ضعفی برای کل دولت روحانی محسوب می‌شود.

در آن زمان انتقادات بسیاری نسبت به عملکرد استانداری مازندران و شخص استاندار وارد شده بود به طوری که پس از سفر یک روزه برای خواباندن تنش‌ها مدیر کل سیاسی استانداری مازندران برکنار شد.

اما در سفری که در چند روز آینده برگزار خواهد شد، اعضای ستاد مردمی استقبال از سفر رئیس جمهور را عمدتا نیروهای اصلاح طلب قدیمی تشکیل داده‌اند تا در آستانه انتخابات بابرنامه‌تر و منسجم‌تر و آبرومندانه‌تر از سفر پیشین عمل کنند.

اما چیزی که در میان اسامی ستاد استقبال جلب نظر می‌کند، حضور معنادار نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی دوره پنجم است که کمتر از 50 روز دیگر همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

به طوری که به نظر می‌آید ستاد استقبال بیشتر شبیه ستاد انتخابات شوراها شده است البته باید در نظر داشت که موقعیت خوبی برای این کاندیداها است که بتوانند سهمی از آرای حسن روحانی در ساری را در صندوق خود داشته باشند.

باید دید سفر دکتر روحانی که مصادف با ولادت حضرت علی (ع) و در یک روز تعطیل است، چگونه برگزار می‌شود و آیا اینبار استقبال شایسته‌ای از رئیس جمهور می شود یا مانند دفعه پیشین حرف و حدیث‌های در پی خواهد داشت.

گفتنی است اینبار برخلاف سفر گذشته روحانی که سخنرانی در استادیوم متقی ساری برگزار شد، روحانی در استادیوم سرپوشیده سید رسول حسینی سخنرانی خواهد کرد. استادیوم سید رسول 4 تا 5 هزار نفر گنجایش دارد بنابراین می‌توان پیش‌بینی کرد سالن کاملا پر شود.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سفر روحانی به مازندر - حسن روحانی - انتخابات شوراها - شوراها - شوراها 96 - ستاد استقبال -

نظر شما در مورد : چه کسانی از سفر روحانی به مازندران بهره‌برداری انتخاباتی خواهند کرد؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*