چه کسانی از سفر روحانی به مازندران بهره‌برداری انتخاباتی خواهند کرد؟

تاریخ انتشار : شنبه 19 فروردین 1396 - ساعت : 11:04

کد مطلب: 19387 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ستاد استقبال با طعم انتخابات شورا؛

چه کسانی از سفر روحانی به مازندران بهره‌برداری انتخاباتی خواهند کرد؟

اختصاصی مازندشورا: اما چیزی که در میان اسامی ستاد استقبال جلب نظر می‌کند، حضور معنادار نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی دوره پنجم است که کمتر از 50 روز دیگر همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد

اختصاصی مازندشورا: سه روز دیگر یعنی سه‌شنبه 22 فروردین مازندران برای دومین بار میزبان دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دولت تدبیر و امید خواهد بود.

در این سفر، روحانی در دو شهر ساری و نوشهر حضور خواهد یافت.

 استاندار مازندران در این رابطه گفت که بیش از 3000 میلیارد تومان طرح و پروژه در این سفر افتتاح خواهد شد.

در سفر پیشین روحانی به مازندران که در مهر 94 روی داد، همراه با حاشیه‌های فراوانی بود به طوری که استقبال ضعیف مردم ساری از رئیس جمهور نقل محافل شده بود و حتی هنوز عکس‌های آن روز نقطه ضعفی برای کل دولت روحانی محسوب می‌شود.

در آن زمان انتقادات بسیاری نسبت به عملکرد استانداری مازندران و شخص استاندار وارد شده بود به طوری که پس از سفر یک روزه برای خواباندن تنش‌ها مدیر کل سیاسی استانداری مازندران برکنار شد.

اما در سفری که در چند روز آینده برگزار خواهد شد، اعضای ستاد مردمی استقبال از سفر رئیس جمهور را عمدتا نیروهای اصلاح طلب قدیمی تشکیل داده‌اند تا در آستانه انتخابات بابرنامه‌تر و منسجم‌تر و آبرومندانه‌تر از سفر پیشین عمل کنند.

اما چیزی که در میان اسامی ستاد استقبال جلب نظر می‌کند، حضور معنادار نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی دوره پنجم است که کمتر از 50 روز دیگر همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

به طوری که به نظر می‌آید ستاد استقبال بیشتر شبیه ستاد انتخابات شوراها شده است البته باید در نظر داشت که موقعیت خوبی برای این کاندیداها است که بتوانند سهمی از آرای حسن روحانی در ساری را در صندوق خود داشته باشند.

باید دید سفر دکتر روحانی که مصادف با ولادت حضرت علی (ع) و در یک روز تعطیل است، چگونه برگزار می‌شود و آیا اینبار استقبال شایسته‌ای از رئیس جمهور می شود یا مانند دفعه پیشین حرف و حدیث‌های در پی خواهد داشت.

گفتنی است اینبار برخلاف سفر گذشته روحانی که سخنرانی در استادیوم متقی ساری برگزار شد، روحانی در استادیوم سرپوشیده سید رسول حسینی سخنرانی خواهد کرد. استادیوم سید رسول 4 تا 5 هزار نفر گنجایش دارد بنابراین می‌توان پیش‌بینی کرد سالن کاملا پر شود.

نویسنده :

برچسب ها : #سفر روحانی به مازندران #حسن روحانی #انتخابات شوراها #شوراها #شوراها 96 #ستاد استقبال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : چه کسانی از سفر روحانی به مازندران بهره‌برداری انتخاباتی خواهند کرد؟

*

*


X https://sport45.site/