مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1939 -تاریخ انتشار : جمعه 06 دی 1392 -ساعت : 23:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیریت آموزش و پرورش مازندران به پایان ترم خود رسید

اختصاصی/ پس از گمانه زنی های فراوان

مدیریت آموزش و پرورش مازندران به پایان ترم خود رسید

مازند شورا: اگرچه تمامی شش گزینه معرفی شده به وزارت آموزش و پرورش از تجربیات مدیریتی برخوردار و سوابقی با گرایشات متمایل به اصلاح طلبان داشته‌اند اما شرایط برای یکی از گزینه‌ها که مدیر باسابقه و برادر دو شهید نیز می‌باشد فراهم تر است.

اختصاصی مازند شورا: اگرچه پیش از این نیز مازند شورا ضمن اعلام خبر تغییر مدیریت آموزش و پرورش استان به محتمل ترین گزینه مدیرکلی آموزش و پرورش استان در دولت تدبیر و امید اشاراتی نمود اما گویا خبر پیشین مازند شورا قطعی شده و در آستانه اعلام رسمی می‌باشد.

لذا درحالی که پیش‌بینی می‌شد مدیریت آموزش و پرورش مازندران تا پایان سال 92 بدون تغییر به کار خود ادامه دهد اما پس از مشخص شدن گزینه‌های مطرح برای این جایگاه و معرفی آنان به کمیته انتصابات وزارت آموزش و پرورش، گویا مدیریت آموزش و پرورش مازندران همزمان با پایان ترم تحصیلی دانش آموزان به پایان ترم خود نیز رسیده است.

چراکه گزینه‌های مطرح برای مدیرکلی آموزش و پرورش استان پس از طی مصاحبه‌ای در تهران و ارائه برنامه و دیدگاه‌های خود منتظر اعلام نظر نهایی آن کمیته بودند که طبق اخبار واصله از منایع موثق اگرچه تمامی شش گزینه معرفی شده به وزارت آموزش و پرورش از تجربیات مدیریتی برخوردار و سوابقی با گرایشات متمایل به اصلاح طلبان داشته‌اند اما شرایط برای یکی از گزینه‌ها که مدیر باسابقه و برادر دو شهید نیز می‌باشد فراهم تر است. چراکه پیش از این تنی چند از نمایندگان ادوار مازندران در مجلس شورای اسلامی نیز موافقت خود با سکانداری ایشان بر مدیریت آموزش و پرورش استان را اعلام نموده‌اند.

اینک افکار عمومی و قشر زحمت کش فرهنگیان استان تنها منتظر اعلام رسمی این تغییرات در استان می‌باشند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش و پرورش - مازندران - مدیر کل - تغییر - -

نظر شما در مورد : مدیریت آموزش و پرورش مازندران به پایان ترم خود رسید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها