انصراف یک کاندیدای بانو از انتخابات شورای شهر ساری

تاریخ انتشار : شنبه 19 فروردین 1396 - ساعت : 13:38

کد مطلب: 19394 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاصی مازندشورا؛

انصراف یک کاندیدای بانو از انتخابات شورای شهر ساری

اختصاصی مازندشورا: بانوان ساروی در انتخابات شورای پنجم نیز حضور فعالی نداشتند و تعداد بانوانی که داوطلب ورود به شورا شده بودند از تعداد انگشت دو دست نیز کمتر بود که امروز هم یک بانو از انتخابات شورای شهر ساری انصراف داد

اختصاصی مازندشورا: در مرکز استان مازندران در چهار دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تنها یک بانو به شورای ساری راه یافته بود.

مریم فرزانه که بالاترین رای را در انتخابات دوره اول شورا کسب کرده بود، پس از حاشیه‌های بسیار استعفا داد و از آن پس قفلی بر ورود بانوان در شورای شهر ساری زده شد.

با وجود آنکه در دوره چهارم شورای شهر، اغلب شهرها در پارلمان شهری خود یک یا چند بانو را در اختیار داشتند و حتی در چند شهر بانوان به ریاست شورا رسیدند، اما در مرکز استان با 13 کرسی شورا هیچ زنی حضور نداشت.

بانوان ساروی در انتخابات شورای پنجم نیز حضور فعالی نداشتند و تعداد بانوانی که داوطلب ورود به شورا شده بودند از تعداد انگشت دو دست نیز کمتر بود.

امروز نیز مهندس میناز مهرنوش کارآفرین نمونه کشور از انتخابات شورای شهر ساری انصراف داد.

مهرنوش در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگار مازندشورا گفت: هدف بنده خدمت است و گمان می‌کنم در حال حاضر کارآفربنی و اشتغالزایی در اولویت بالاتری باشد. به همین منظور و به علت تعدد کاندیدها انصراف خود را از کاندیداتوری شهرساری اعلام می‌دارم.

گفتنی است در این دوره چند چهره شاخص از میان نسوان در انتخابات شوراها ثبت نام کرده‌اند که شانس ورود به شورا را دارند.

نویسنده :

برچسب ها : #انصراف #داوطلب شوراها #حضور بانوان #شورای شهر ساری #انتخابات 96


انصراف یک کاندیدای بانو از انتخابات شورای شهر ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انصراف یک کاندیدای بانو از انتخابات شورای شهر ساری

*

*


X https://sport45.site/