مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1942 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 دی 1392 -ساعت : 22:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وجود ظرفیت‌های متعدد جذب توریست در بهشهر/ لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری + عکس

در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی با معاونت عمرانی استانداری مازندران تاکید شد

وجود ظرفیت‌های متعدد جذب توریست در بهشهر/ لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری + عکس

مازند شورا: بهشهر با توجه به اینکه دارای بافت تاریخی و موقعیت مناسب جغرافیایی و داری بندرآزاد میباشد، این منطقه پیشقراول توسعه و گردشگری در مازندران بوده که پس از بررسی و تایید مناطق، اقدامات منطقه آزاد برای این استان شروع خواهد شد.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بهشهر، در دیداری که میان اعضای شورای اسلامی و شهردار بهشهر با معاونت محترم عمرانی استانداری مازندران جناب مهندس نبیان  صورت گرفت، حمیدآزموده شهردار بهشهر و اعضای محترم شورای اسلامی به بررسی قابلیتها وتوسعه زیرساختهای بهشهراشاره داشته و امیدوار بوده اند که در توسعه شهر از حمایتهای مسئولان، بالاخص معاونت عمرانی بهره مند گردند.

حمید ازموده شهردار بهشهر در این ملاقات ضمن تبریک  و آرزوی موفقیت در انتصاب شایسته مهندس نبیان  به سمت معاونت عمرانی استانداری مازندران،به معرفی تنگناها و مشکلات مالی در ارایه عملیات مدیریت شهری پرداخته و با اشاره به وجود قابلیتهای فراوان دراین شهر توضیح داده اند که: وجود ظرفیت‌های متعدد جذب توریست در بهشهر لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری دراین شهر است و امیدواریم این نشست آغاز حمایت برای شهر تاریخی و شهر عالم پرور شهید هاشمی نژاد باشد.

در ادامه عباس عسگریان رییس شورای اسلامی و موسی زاده رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، به نمایندگی از اعضا شورای اسلامی عنوان داشته اند: با توجه به اینکه بهشهر در موقعیت بسیار مناسب جغرافیایی و در مسیر اصلی مسافران و زائران قرار دارد  لزوم اجرای طرح‌های مهم و اساسی برای جذب گردشگر بسیار حائز اهمیت بوده و میبایست مسئولان حمایت و نگاه ویژه ایی به این منطقه داشته و سرمایه گذاران را در هدایت به این منطقه راهنمایی نمایند.

در پایان مهندس نبیان  معاونت عمرانی استانداری مازندران عنوان کرده اند: بهشهر با توجه به اینکه دارای بافت تاریخی و موقعیت مناسب جغرافیایی و داری بندرآزاد میباشد، این منطقه  پیشقراول توسعه و گردشگری در مازندران بوده  که پس از بررسی و  تایید مناطق، اقدامات منطقه آزاد برای این استان شروع  خواهد شد.

در پایان اعضای شورای اسلامی بهشهر وحمید آزموده شهردار بهشهر ملاقاتی را با میری مدیرکل سازمان بازرسی استان مازندران داشته اند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری بهشهر - شورای شهر - آزموده - معاون عمرانی - گردشگری - منطقه آزاد - عباس عسکریان - حمید آزموده - -

نظر شما در مورد : وجود ظرفیت‌های متعدد جذب توریست در بهشهر/ لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری + عکس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها