کلاه انتخاباتی از نمد سفر روحانی

تاریخ انتشار : دوشنبه 21 فروردین 1396 - ساعت : 13:24

کد مطلب: 19427 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سفر رئیس جمهور یا فرصت تبلیغ انتخاباتی؛

کلاه انتخاباتی از نمد سفر روحانی

اختصاصی مازندشورا: پرسشی که مطرح است این است که چگونه از تعهد سیاسی و اخلاقی سخن می‌گویند در حالی که در سفر رسمی حسن روحانی که در مهرماه سال 1394 روی داد، هیچکدام از این فعالان در آن زمان احساس تکلیف نکردند؟

اختصاصی مازندشورا: در آستانه سفر روحانی به مازندران بی انکه وی سفر مردمی در شهر ساری داشته باشد برخی در اقدامی پیشدستانه اقدام به تشکیل ستاد استقبال نمودند تا شاید بتوانند از نمد سفر وی به مازندران کلاهی برای خود ببافند.

افکار عمومی مازندران هنوز سفر گذشته روحانی به استان و استقبال سرد مردم را که به دلیل ناکارامدی مدیران دولت در مازندران و فعالیت خاموش فعالین امروز بوده است را فراموش نکرده است.

برخی از افرادی که حتی یک روز در ستاد روحانی سال ۹۲ دیده نشده‌اند امروز خود را پیشتاز ستاد استقبال و احتمالا به زودی در ستاد انتخاباتی وی می‌بینند.

پیمانکارانی که به قصد صیدهای خود امروز در تشکیل ستاد دچار بیش فعالی شده‌اند.

پرسشی که مطرح است این است که چگونه از تعهد سیاسی و اخلاقی سخن می‌گویند در حالی که در سفر رسمی حسن روحانی که در مهرماه سال 1394 روی داد، هیچکدام از این فعالان در آن زمان احساس تکلیف نکردند؟

به نظر می‌آید در آستانه انتخابات شوراها، سفر رئیس جمهور را ابزاری برای معرفی خود قرار می‌دهند تا اینکه به فکر فرصتی برای احیای دوباره دولت در مازندران باشند.

در طرح مطالبات و خواسته‌ها نباید آدرس غلط داد و به مدعیانی که پیشدستانه با انگیزه‌های شخصی برای روحانی فرش قرمز پهن می‌نمایند باید گفت مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان...

نویسنده :

برچسب ها : #ستاد مردمی استقبال #استقبال از روحانی #سفر روحانی به مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کلاه انتخاباتی از نمد سفر روحانی

*

*


X https://sport45.site/