مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 19441 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 فروردین 1396 -ساعت : 10:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویر

حماسه مردم ساری در جشن بزرگ تپش؛

استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویر

اختصاصی مازندشورا: مساله ای که بیش از همه خودنمایی می کرد و نمی توان به سادگی از آن گذشت حضور باشکوه و 70 هزار نفر مردم ساری بود که نهاوندیان (رئیس دفتر رئیس جمهور روحانی) در گفت و گوی اختصاصی خود با مازندشورا از آن به عنوان یک «سرمایه معنوی و نماد درخشان حضور» یاد کرد و صالحی امیری هم آن را «یادآور خاطره سفر انتخاباتی روحانی در سال 92 به ساری» دانست و هنرمندانی چون بیژن بنفشه خواه نیز با جملاتی چون «ماشاءا.. به این جمعیت»، احساسات خود را ابراز کردند

مازندشورا: شب گذشته جشن میلاد امام علی (ع) در حالی در ورزشگاه شهید متقی ساری برگزار شد که علاوه بر سیاسیونی چون نهاوندیان (رئیس دفتر رییس جمهور)، صالحی امیری (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی)، نریمان (رئیس ستاد روحانی در مازندران)، علی اصغر یوسف نژاد (عضو هییت رئیسه مجلس شورای اسلامی)، امام جمعه شهر ساری و مدیران کل، هنرمندان محبوبی چون بهنوش بختیاری، بیژن بنفشه خواه، امیرحسین رستمی و بهنام صفوی حضور داشتند که لابلای برنامه در جایگاه حضور یافتند و با بیان خاطرات و وقایع شیرین در شادی ساروی ها سهیم بودند.


این در حالی بود که اعضای شورای اسلامی شهر و برخی از نامزدهای انتخابات شورای پنجم نیز به همراه چند تن از نزدیکان خود به ورزشگاه شهید متقی آمده بودند.

اما مساله ای که بیش از همه خودنمایی می کرد و نمی توان به سادگی از آن گذشت حضور باشکوه و 70 هزار نفر مردم ساری بود که نهاوندیان (رئیس دفتر رئیس جمهور روحانی) در گفت و گوی اختصاصی خود با مازندشورا از آن به عنوان یک «سرمایه معنوی و نماد درخشان حضور» یاد کرد و صالحی امیری هم آن را «یادآور خاطره سفر انتخاباتی روحانی در سال 92 به ساری» دانست و هنرمندانی چون بیژن بنفشه خواه نیز با جملاتی چون «ماشاءا.. به این جمعیت»، احساسات خود را ابراز کردند.

ابتدا رئیس دفتر رئیس جمهور پس از ابلاغ سلام گرم دکتر روحانی به مردم مازندران، در سخنانی بر ضرورت توجه هرچه بيشتر به كشاورزی و صنعت مازندران و ساری تاكيد كرد و در ادامه مهدی عبوری شهردار ساری به بیان دیدگاه های خود پرداخت. عبوری عملگرایی را امید آفرینی و امیدآفرینی را افتتاح پی در پی پروژه ها دانست و از افزایش ۷۵۰ درصدی بودجه شهرداری ساری از سال 91 تا 95 گفت که منجر به افتتاح پروژه هایی چون پل ذغال چال، زیرگذر فرح آباد، زیرگذر اتحاد، جمع آوری راهبند راه آهن، احداث 15 پارک (به ویژه پارک اختصاصی بانوان)، میدان کارگر، بازگشایی و تعریض خیابان ۶ متری امام زاده عباس (ع) به خیابان ۲۲ متری بعد از ۶۰ سال و ... شده است.

شهردار ساری در ادامه با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات خطاب به مردم ساری اعلام کرد که «از احدی در انتخابات حمایت نمی کند و اجازه نمی دهد از نام عبوری و جریان عملگرایی سو استفاده کنند». وی همچنین از مردم خواست:«اجازه ندهید افرادی که به قصد انتقام گیری و به دست آوردن عمارت شهرداری چشم دوخته اند فضا داده شود».

عبوری با اشاره به برخی جوسازی ها، تخریب ها و تهمت های مغرضانه برخی افراد و گروه ها، بیان کرد: « برای من رضایت مردم مهم است نه نظرات آبکی برخی آقایان»
شهردار مرکز استان، تپش را مخفف عبارت «تفکیک پسماند شهر» خواند و گفت: «تپش كاهش توليد زباله و در واقع، برگشتن پول مردم برای توسعه، عمرانی و آبادانی اين شهر است».
عبوری ضمن عذرخواهی از مردم چهاردانگه بابت انتقال 12 ساله زباله، افزود: «مسؤوليت اين كار به عهده وزارت كشور و جهاد كشاورزی است که ميلياردها تومان پول مردم به اشتباه به خاطر مسير طولانی مركز دفن زباله در چهاردانگه و عدم تفكيك آن هزينه می ‌شود اما همه تلاش ما این است که نيروگاه زباله سوز را تا پایان امسال به بهره برداری برسانیم».

شهردار ساری در پایان خطاب به مردم و مسئولان ساری، بیان کرد: «بياييم سالم بی‌انديشيم، درست عمل كنيم و فارغ از قوم و قبيله ای انديشيدن به فكر پيشرفت شهر باشيم».

به گزارش مازندشورا، اجرای بهنام صفوی پایان بخش مراسم جشن دیشب بود که تا ساعت 23شب به طول انجامیده بود.


استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویر

استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویر

استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویر

استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویر

استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استقبال 70 هزار نفری - جشن تپش - شهرداری ساری - مهدی عبوری -

نظرات کاربران در مورد : استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویر
  • سیدپاسخ0یکشنبه 27 فروردین 1396

    تا دیروز اقایون مخالف ریس جمهور بودن امرز چطور طرفدار ریس جمهور شدن. عبوری احمدی نژاد دیگر است

نظر شما در مورد : استقبال 70 هزار نفری مردم ساری از رئیس دفتر رئیس جمهور + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*