مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 19459 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 فروردین 1396 -ساعت : 11:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هیات نظارت بر انتخابات شوراها بدون توجه به مسائل سیاسی عمل کند

چمران:

هیات نظارت بر انتخابات شوراها بدون توجه به مسائل سیاسی عمل کند

مازندشورا: رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به برگزاری انتخابات آتی شوراهای شهر و روستا، گفت: امیدواریم شورای اجرایی و نظارت بر انتخابات بدون توجه به مسائل سیاسی عمل کنند.

مازندشورا: مهدی چمران در ابتدای سی و هشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها که صبح پنج شنبه در محل برج میلاد برگزار شد با اشاره به انتخابات پیش روی شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: خوشبختانه در ایام ثبت نام کاندیداها شاهد حضور گسترده مردم در شهرها و روستاها بودیم.

وی تصریح کرد: به رغم اینکه در این دوره ثبت نام ها نسبت به دوره های گذشته افزایش یافته است اما باز هم روستائیان استقبال کمتری را در ثبت نام انتخابات شوراها داشتند که دلیل آن هم مشخص است.

چمران با اشاره به اینکه افرادی که در روستاها در شوراها حضور می یابند، خالص ترین و صادق ترین افراد هستند افزود: این افراد بدون چشم داشت به پولی وارد خدمت می شوند و حتی در برخی از مواقع از جیب خود نیز هزینه می کنند.

وی افزود: خوشبختانه در زمان ثبت نام انتخابات شوراها، استقبال خوبی از سوی شهرها و به ویژه شهرهای بزرگ صورت گرفت و امیدواریم که مردم شایسته ترین افراد را برای حضور در شوراها انتخاب کنند و نمایندگان مردم در شوراها نیز به فکر رفع مشکلات مردم در شهرها و روستاها باشند.

رئیس شورای عالی استان ها تصریح کرد: کسانی که به عنوان نماینده مردم در شوراها انتخاب می شوند باید در رفع مشکلات مردم تلاش کنند و کسانی که مشکلات مردم را حل کنند به خدا نزدیک تر هستند که در این زمینه روایات و احادیث متعددی نقل شده است.

چمران در ادامه از اعضای شورای اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراها درخواست کرد که بدون توجه به رقیب بودن افراد و سایر مسائل در بحث انتخابات، تنها خدا را در نظر بگیرند و بدانند روزگاری نیز کسان دیگری در خصوص آنها قضاوت خواهند کرد.

وی در ادامه به بیستم فروردین ماه، روز هسته ای در جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: ما در هسته ای کار بزرگی را انجام داده ایم و دشمنان فکر نمی کردند که ما از غنی سازی ۳ الی ۴ درصد به ۲۰ درصد برسیم.

چمران افزود: این حرکت هسته ای برای دشمن هراس انگیز بوده و به همین جهت به دنبال ترور دانشمندان هسته ای ما بوده و تعدادی از آنها را ترور کردند. آنها بدانند که دانش هسته ای در بین اساتید ما جا باز کرده است و هر روز فراگیرتر می شود.

رئیس شورای عالی استان ها به سالروز شهادت آوینی در بیستم فروردین ماه و نامگذاری این روز به نام روز هنر اشاره کرد و اظهار داشت: شهید مرتضی آوینی نیز خدمات گسترده ای را در حوزه هنر انجام داده است و باید یاد وی را گرامی بداریم.

وی در پایان به بیست و یکم فروردین ماه سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: این مجموعه توسط حضرت امام با هدف رسیدگی به وضعیت محرومان و مستضعفان جامعه ایجاد شده بود.


منبع : بی باک


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهدی چمران - رئیس شورای عالی استا -

نظر شما در مورد : هیات نظارت بر انتخابات شوراها بدون توجه به مسائل سیاسی عمل کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*