افزایش هماهنگی های مدیریت شهری با وجود عبوری/ میزان توزیع اعتبارات ساری در سه منطقه ی شهری تقریبا برابر است +فیلم

تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 فروردین 1396 - ساعت : 18:08

کد مطلب: 19475 چاپ به اشتراگ گذاشتن

باقری در گفت و گو با مازندشورا عنوان کرد؛

افزایش هماهنگی های مدیریت شهری با وجود عبوری/ میزان توزیع اعتبارات ساری در سه منطقه ی شهری تقریبا برابر است +فیلم

اختصاصی مازندشورا: باقری، بیان کرد: با توجه به اینکه من در دو دوره عضو شورا بودم احساس می کنم هرچه جلوتر می رویم هماهنگی های مدیریت شهری با وجود آقای عبوری بهتر از قبل می شود و حجم پروژه ها هم نسبت به قبل بسیار زیاد شده است.

مازندشورا: جمال باقری بیان اینکه تیم مدیریت شهری با یکپارچگی و همدلی توانست تصمیمات خوبی گفته بگیرد، گفت: این تصمیمات خوب با مشارکت مردم و استفاده از نیروهای با تعصب بومی، منجر به این شده است که بسیاری از پروژه های عقب مانده ی بعد انقلاب در طی 4سال گذشته یا به اتمام برسد یا در شرف اجرا باشد.

وی، افزود: این حجم کارهای خوبی که طی 4سال گذشته انجام شده، ارتقای سطح رضایتمندی مردم را موجب شده و نتیجتا اگر ما برای مردم فراخوان بزنیم می بینیم که مردم در این هوای سرد هم استقبال می کنند که ما حتی جا برای نشستن نداریم.

عضو شورای شهر ساری، تصریح کرد:  چنین نتیجه ای حاصل یکرنگی مدیریت شهری با مردم است نه کلنگ زنی پروژه ها. تیم ما با به بهره برداری رساندن پروژه ها و به اطلاع رساندن آن به مردم  موجب اعتماد و مشارکت آن ها در چنین مردم مراسم هایی شده است.

باقری، ادامه داد: با توجه به اینکه من در دو دوره عضو شورا بودم احساس می کنم هرچه جلوتر می رویم هماهنگی های مدیریت شهری با وجود آقای عبوری بهتر از قبل می شود و حجم پروژه ها هم نسبت به قبل بسیار زیاد شده است.

وی، با بیان اینکه از لحاظ آماری 5 سال پیش میزان اعتبارات شهرداری ساری حدود 62 میلیارد تومان بوده است، گفت: بودجه شهرداری در پایان سال 95 بالغ بر 640 میلیارد تومان محقق شده یعنی چیزی حدود 10 برابر افزایش پیدا کرده است.

عضو شورای شهر ساری، در پایان اعلام کرد: جالب این است که میزان توزیع اعتبارات ساری در سه منطقه ی شهری با 2 الی 3% اختلاف تقریبا برابر است و این  یعنی تمام نقاط شهر یکسان دیده شد.


برچسب ها : #جمال باقری #عضو شورای شهر ساری #جشن تپش #هماهنگی مدیریت شهری #توزیع یکسان اعتبارات در ساری


افزایش هماهنگی های مدیریت شهری با وجود عبوری/ میزان توزیع اعتبارات ساری در سه منطقه ی شهری تقریبا برابر است +فیلم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش هماهنگی های مدیریت شهری با وجود عبوری/ میزان توزیع اعتبارات ساری در سه منطقه ی شهری تقریبا برابر است +فیلم

*

*


X https://sport45.site/