مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1964 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 آذر 1392 -ساعت : 13:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تنها پل ارتباطی سلمانشهر - عباس آباد در حال تخریب

مازند شورا: فرماندار عباس آباد با بیان برخی مشکلات عباس آباد گفت: پل اسب چین که عباس آباد و سلمانشهر را به هم پیوند می دهد و به عنوان پل ارتبطی شهرهای شمال کشور است، در حال تخریب و نیازمند بازسازی است.

مازند شورا: سید امیر حسینی جو پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: در صورت تخریب این پل، موجب از بین رفتن ارتبط بین شهرهای شمال کشور می شود.

وی به مشکل آب شرب اشاره و اضافه کرد: اگر در سیستان و بلوچستان بحث آب شرب مطرح شود، چیز عجیبی نیست ولی در شمال کشور با این همه حجم بارش، وضعیت آب شرب در غرب مازندران، تاسف بار است.

وی عنوان کرد: بحث خدمات، آب، برق و گاز در منطقه از موضوعات اساسی است و با مشکلات فراوانی در جذب اعتبارات مواجه هستیم.

فرماندار عباس آباد یادآورشد: دستگاههای اجرایی شهرستان در نحوه اجرا و انتخاب پیمانکار و تخصیص اعتبارات نقشی ندارند.

حسینی جو یادآورشد: به عنوان نمونه، اعتبار پروژه ای در شهرستان 15 میلیارد تومان است اما برای تعیین پیمانکار، نیاز داریم تا مسئولان از مرکز استان و ساری برای ما تعیین تکلیف کنند.

نیمی از ادارات مستقر نشده است

وی افزود: پس از گذشت چهارسال از شهرستان شدن عباس آباد، بیش از 50 درصد از ادارات و بخش های دولتی مستقل نشده اند و بصورت مشترک فعالیت می کنند.

وی اظهار امیداوری کرد که با روی کارآمدن دولت تدبیر و امید شاهد ارتقای شهرستان عباس آباد باشیم.

وجود 109 پروژه نیمه کاره

حسینی جو، تعداد کل پروژه های شهرستان را 109 پروژه با اعتبار بیش از شش میلیارد و 214 میلیون و 820 هزار تومان اعلام کرد و گفت: 33 پروژه بیش از 50 ردصد پیشرفت فیزیکی داشته، 18 پروژه نیز بین 50 تا 80 درصد رشد فیزکی برخوردار هستند.

وی افزود: برآورد می شود که برای اتمام پروژه های نیمه تمام بیش از پنج میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

حسینی جو، اظهار داشت: بیمارستان 50 تختخوابی از موضوعات اساسی است که پیشرفت بسیار کندی دارد و با توجه به تخصیص اعتبار، روند اجرای آن ضعیف است.

فرماندار عباس آباد یادآورشد: با وجود پیمانکاران خوبی که در شهرستان وجود دارد، نیاز است تا در انتخاب پیمانکار توجه بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: ترافیک شهرستان، از دیگر مشکلات بوده که بیشتر مسئولان به آن اذعان دارند و پروژه 120 واحدی مسکن مهر نیز روندی کندی دارد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امیر حسینی جو - شورای اداری مازندران - فرماندار عباس آباد - تخریب پل - حمل و نقل - -

نظر شما در مورد : تنها پل ارتباطی سلمانشهر - عباس آباد در حال تخریب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها