مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1968 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 آذر 1392 -ساعت : 08:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهشهر به یکی از شهرهای سرآمد مازندران تبدیل می شود

مازند شورا: رییس شورای اسلامی شهر بهشهر گفت: با اجرای کامل طرح های عمرانی مورد نظر و در دست اقدام، بهشهر به یکی از شهرهای سرآمد مازندران تبدیل می شود.

مازند شورا: ˈعباس عسگریان ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: همراهی و موافقت اعضای شورا و شهردار در رونق بخشی به فعالیت های عمرانی موجب شده است در مدت زمان اندکی که از آغاز به کار شورا می گذرد، طرح های زیادی در شهر آغاز شده و یا طرح های نیمه تمام به روزهای پایانی خود نزدیک شود.

وی بیان کرد: یکی از برنامه های جدی شورا در دوره جدید، حل مشکلات مربوط به آب های سطحی است که با اجرای چند طرح کوچک و بزرگ، بخش زیادی از این مشکل در مناطق پایین دستی برطرف شد.

رییس شورای اسلامی شهر بهشهر افزود: ساماندهی رودخانه های بروز، قائم و شاهد، پاکسازی و احداث سیل بند با اعتبار 7 میلیارد ریال در مناطق که همواره مورد هجوم سیلاب بود در حال اتمام است و با اجرای کامل آن، بخش زیادی از دغدغه اهالی ساکن این مناطق از بین خواهد رفت.

عسگریان ادامه داد: همچنین برای حل مشکل آب های سطحی در مناطق پایین دست، 9 حلقه چاه حفر شد تا از این طریق، آبهای روان این مناطق وارد چاه ها شده و به آب های زیر زمینی بپیوندند.

وی ادامه داد : برای حل مشکل آب های روان و سطحی گراییل محله نیز، احداث 2 کانال بزرگ با اعتبار 4 میلیارد ریال آغاز شد که با تکمیل و بهره برداری از آن، این منطقه که همواره با بارش باران شاهد آبگرفتگی معابر و کوچه ها و منازل مسکونی بود، به طور کامل شاهد از میان رفتن این مشکل خواهد بود.

رییس شورای اسلامی شهر بهشهر به لزوم توجه به حل مشکلات ترافیک خودروها اشاره کرد و گفت: با توجه به افزایش روز افزون تعداد ماشین ها و محدود بودن جاده ها، لازم است معابر، خیابان ها و جاده های درون شهری با لحاظ کردن اصول مهندسی، ساخته شود.

عسگریان ادامه داد: یکی از اصولی که باید به آن توجه شود، از بین بردن کامل بریدگی ها و احداث دوربرگردان به جای آن است که در بهشهر ازمدتی پیش طرح حذف کامل بریدگی ها از بلوار اصلی شهر آغاز شدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر - بهشهر - عباس عسکریان - -

نظر شما در مورد : بهشهر به یکی از شهرهای سرآمد مازندران تبدیل می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها