مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1972 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 آذر 1392 -ساعت : 08:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برنامه مدیریت پسماند زباله مازندران تدوین شد

استاندار مازندران:

برنامه مدیریت پسماند زباله مازندران تدوین شد

استاندار مازندران از تدوین برنامه مدیریت پسماند زباله استان خبر داد./ دفع زباله و شیرابه صدماتی را به بخش وسیعی از جنگلهای اطراف و محیط زیست وارد کرده که به مرور اگر اقدامی جدی صورت نگیرد شاهد نابودی محیط زیست و جنگل خواهیم بود

ربیع فلاح جلودار عصر امروز در حاشیه بازدید از محل دفن زباله شهرستان نور اظهار کرد: این مکان در زمینی به مساحت هشت هکتار وبه مدت 12 سال بوده که برای دفن زباله استفاده می شود.

وی با اشاره به اینکه وضعیت کنونی رضایت بخش نیست افزود: با توجه به توریستی بودن منطقه باید اقدامی جدی برای دفع بهداشتی زباله در نور صورت گیرد.

فلاح تاکید کرد: دولت در این زمینه بودجه کافی را دارا نیست و شهرداری‌های منطقه از توان خصوصی ونیروهای منطقه استفاده کرده و کارهای مهم و سریع در این زمینه انجام دهند.

استاندار مازندران تصریح کرد: گزینه های مختلف و برنامه های متفاوتی برای دفع زباله منطقه ارائه شده که باید این راهکارها بررسی و سریعترین برنامه ای که به بازدهی و نتیجه میرسد اجرا شود.

وی گفت: این تصفیه خانه در قسمت ابنیه 75 در صد پیشرفت عمرانی داشته است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه تجهیزات این تصفیه خانه به زودی تکمیل و در دهه فجر افتتاح می شود، افزود: تاکنون 550 میلیون تومان هزینه ساخت این مجموعه بوده است و برای تکمیل و راه اندازی نیز 550 میلیون تومان دیگر نیاز دارد.

وی بیان کرد: بیش از 70 واحد صنعتی در این شهرک مشغول فعالیت هستند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت پسماند - زباله - نور - تخریب جنگل - دفن زباله - ربیع فلاح - -

مطالب مرتبط با : برنامه مدیریت پسماند زباله مازندران تدوین شد
نظر شما در مورد : برنامه مدیریت پسماند زباله مازندران تدوین شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها