مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1975 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 آذر 1392 -ساعت : 08:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طرح جامع شهر نور تصویب شد

مازند شورا: رئیس شورای شهر نور از پیگیری طرح جامع این شهر خبر داد و گفت: با پیگیری مداوم شورا و شهردار و دفاع از طرح در نهایت طرح جامع شهر نور تصویب شد.

مازند شورا: خلیل ذکایی شامگاه سه‌شنبه در جمع شهروندان شهر نور نزدیکی و همراهی شهروندان و ارائه راهکارهای مناسب در ارتقا مدیریت شهری را ضرورتی انکارناپذیر عنوان کرد.

رئیس شورای شهر نور که به همراه دیگر اعضای شورا و شهردار این شهر برای دیدار و ملاقات مردمی و ارائه گزارش 100 روزه در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر نور در جمع شهروندان حاضر شد، دیدار مردمی را از اولویت‌های شورای شهر عنوان کرد و بیان داشت: این حق مردم است که بدانند منتخبان آنها چه فعالیتی داشتند و قرار است چه کارهایی را انجام دهند.

وی از فعالیت هفت کمیسیون مختلف در شورای شهر خبر داد و ابراز داشت: به تناسب تجارب و علاقه‌مندی هر یک از اعضای شورا عهده‌دار مسئولیت‌های کمیسیون‌ها هستند و با جدیت امور مربوط به کمیسیون را از طریق ادارات و نهادهای ذی‌زبط پیگیری می‌کنند.

ذکایی خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری همواره آماده استفاده از تجربیات شهروندان و نظرات صاحب‌نظران و متخصصان در برنامه‌ریزی مدیریت شهری است و از نظرات سازنده حتما بهره می‌گیرند.

رئیس شورای شهر نور از پیگیری طرح جامع و کاربری اراضی خبر داد و افزود: با پیگیری مداوم شورا و شهردار و دفاع از طرح در نهایت طرح جامع شهر نور تصویب شد و منتظر ابلاغ به شهرداری هستیم.

وی ادامه داد: توجه به امور اولویت‌دار، توجه به شناسایی آسیب‌های اجتماعی، توجه به امور ورزشی، جذب سرمایه‌گذار برای پارک، ایجاد شهر بازی، بازار و سایر امور در دستور کار شورا و شهرداری قرار دارد.

ذکایی در پایان سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، کمک به شهرداری در اجرای برنامه‌ها و مصوبات و نیز همکاری با سایر ادارات را از وظایف ذاتی شوراهای اسلامی عنوان داشت.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر - نور - طرح جامع - خلیل ذکایی - -

نظر شما در مورد : طرح جامع شهر نور تصویب شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها