مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1981 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 آذر 1392 -ساعت : 13:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرها نیاز به مدیریت واحد شهری دارند

عضو شورای اسلامی شهر آمل

شهرها نیاز به مدیریت واحد شهری دارند

مازند شورا: عضو شورای اسلامی شهر آمل گفت: شهرها نیاز به مدیریت واحد شهری دارند و این یکی از مشکلات امروز جامعه است./معتقدم در نظام سیاسی شورا را یک طفل ناخوانده می‌دانند.

مازند شورا: سید محمد پژومان صبح امروز در نشست با نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شورا یک نهاد نوپا است که مرحله گذار را طی کرده تا به مرحله ثبات برسد،اظهار داشت: معتقدم در نظام سیاسی شورا را یک طفل ناخوانده می‌دانند.

عضو شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه مشکل امروز مدیریت واحد شهری است، تصریح داشت: توانمندی شورا‌ها در شهرهای سراسر کشور در نهایت با تصمیم اصلی و نهایی فرمانداری‌ها روبه‌رو می‌شود و به دلیل عدم هماهنگی بین این دو با مشکلاتی روبه‌رو شویم.

پژومان با تاکید بر اینکه مشکلات ابلاغ حکم شهردار و اینکه به نوعی نقش شوراها و عملکرد آنها را کمرنگ می‌کند نیز دیده می‌شود، یادآور شد: اینکه گفته می‌شود شورا دارای اختیارات کامل است ولی در عمل این گونه نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در سخنانی با اشاره به اینکه برای سرمایه‌گذاری در هفت نقطه شهر آمل از سرمایه‌گذاران دعوت کرده‌ایم، تصریح کرد: شهر آمل در بخش‌هایی زباله، بازیافت و خصوصی‌سازی نیاز به ارائه راهکار و پیشنهاد دارد.

خسرو ابراهیم‌زاده بر استفاده از تجربیات شورای اسلامی شهر تهران برای پیشرفت و توسعه شهر آمل تاکید کرد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - شورای شهر - نائب رئیس شورای شهر - محمد پژمان - -

نظر شما در مورد : شهرها نیاز به مدیریت واحد شهری دارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها