مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1983 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 آذر 1392 -ساعت : 13:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ساری قابلیت کلان شهر شدن را دارد

شهردار ساری:

ساری قابلیت کلان شهر شدن را دارد

مازند شورا: شهردار ساری گفت: با تلاش مدیران استانی، ساری مرکز مازندران قابلیت کلان شهر شدن را دارد./ وی در ادامه از تعویض تمامی زمان سنج ها و چراغ های راهنمایی و رانندگی مرکز استان خبر داد./ مرکز هر استانی حکم قلب آن را دارد و تا این قلب را درنیابیم نخواهیم توانست مازندران را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

مازند شورا: مهدی عبوری در حاشیه بازدید از پروژه کمربندی شمالی ساری اظهار کرد: اراده کردیم تا مرکز مازندران را به یک کلانشهر تبدیل کنیم که تحقق این امر گام نخست توسعه و عمران مازندران است.

وی افزود: کلید شکوفایی این استان در دست استاندار، نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر و شهرداری بوده، چرا که با همبستگی آنها ساری به یک کلانشهر تبدیل شده و بذر توسعه و آبادی در همه جای استان افشانده خواهد شد.

شهردار ساری با اشاره به اینکه شکوفایی مازندران در گرو تبدیل ساری به یک کلانشهر است، افزود: مرکز هر استانی حکم قلب آن را دارد و تا این قلب را درنیابیم نخواهیم توانست مازندران را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

شهردار ساری با تاکید بر اینکه زمزمه تقسیم استان، نسخه غلطی است که به بهانه رشد مازندران پیچیده می شود، خاطرنشان کرد: به جای تقسیم نیروها و امکانات باید به فکر تجمیع و مشترک المنافع ساختن آنها بود.

وی بیان کرد: مازندران قابلیت رشد وشکوفایی را دارد و نیازی به تکدی گری در عرصه آبادانی نیست. به جای آنکه توسعه استان را التماس کنیم برای تحقق آن باید اراده کنیم.

عبوری با اشاره به اینکه توسعه ساری سرآغاز توسعه استان است و کلانشهر شدن آن نقطه شروع عمران مازندران محسوب می شود، تاکید کرد: شهرداری و اعضای شورای شهر برای تبدیل قلب مازندران به یک کلانشهر از آمادگی کافی برخور دار بوده و در صورت حمایت جدی تر نمایندگان ساری در مجلس و مقامات استانی آماده ایم تا روزشمار تبدیل ساری به کلانشهر را اعلام کنیم.

وی در ادامه از تعویض تمامی زمان سنج ها و چراغ های راهنمایی و رانندگی مرکز استان خبر داد.

شهردار ساری افزود: در نخستین گام از این زمان سنج ها در میدان ابن شهرآشوب ساری  استفاده تا پس از ارزیابی کامل از نحوه کارکرد آن و رفع معایب احتمالی این زمان سنج ها و چراغ های جدید راهنمایی و رانندگی را در تمامی چهار راه ها و میدان های شهر نصب خواهیم کرد.

عبوری با اشاره به در پیش بودن هفته حمل و نقل، افزود: برای این هفته برنامه های مختلفی در دستور کار داریم که بخشی از آنها در قالب کارهای فرهنگی و آموزشی در سطح شهر انجام خواهد شد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - ساری - عبوری - کلانشر - مرکز مازندران - -

نظر شما در مورد : ساری قابلیت کلان شهر شدن را دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها