مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1985 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 آذر 1392 -ساعت : 13:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدار اعضای کنگره شهدای مازندران با مقام معظم رهبری

مازند شورا: استاندار مازندران گفت: در آستانه برگزاری کنگره ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید مازندران، اعضای کنگره سرداران و ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

به گزارش مازند شورا به نقل از پرتال استانداری مازندران، ربیع فلاح جلودار اظهار کرد: در آستانه برگزاری کنگره 10 هزار و 400 شهید سرافراز مازندران، اعضای شورای سیاست‌گذاری کنگره سرداران و ده هزار شهید مازندران به همراه نمایندگان مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از سرداران دفاع مقدس با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این دیدار مازندران را پیروز همه عرصه ها خواندند و گفتند: در طول تاریخ مردم مازندران همه آزمون ها را با سرافرازی پشت سر گذاشتند.

استاندار مازندران گفت: رهبری در این دیدار تاکید کردند دشمنان هر چه سعی کردند تا تفکر علوی را از مردم مازندران بگیرند موفق نشدند و مردم مازندران از اول به محض اینکه اسلام را پذیرفتند پیرو آل الله شدند.

فلاح تاکید کرد : مقام معظم رهبری از ایثار و عظمت لشکر 25 کربلا در دفاع مقدس تجلیل کردند و فرمودند، این لشکر توانست بالاترین افتخارات رزمی را در دفاع مقدس بیافریند.

استاندار مازندران تصریح کرد: مقام معظم رهبری از همت بلند مردم مازندران در بازسازی سوسنگرد تقدیر کردند و فرمودند در بازسازی مناطق جنگی مردم مازندران بازسازی سوسنگرد را تقبل کردند و از همه استانها زودتر تحویل دادند.

اجلاسیه بزرگ سرداران و ده هزار و 400 شهید مازندران، دوازدهم دی ماه امسال با حضور رئیس جمهوری اسلامی ایران در مصلی جمعه ساری برگزار می‌شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - مازندران - یادواره شهدا - اجلاسیه شهدا - مقام معظم رهبری - دیدار - -

نظر شما در مورد : دیدار اعضای کنگره شهدای مازندران با مقام معظم رهبری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها