مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1991 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آذر 1392 -ساعت : 17:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آینده هر شهری در گرو برنامه ریزی شهرداران امروز است

معاون عمرانی استاندار مازندران:

آینده هر شهری در گرو برنامه ریزی شهرداران امروز است

مازند شورا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: آینده هر شهری در گرو برنامه ریزی شهرداران امروز است و به همین خاطر شهرداران باید در ارائه برنامه ها و چشم انداز های خود آینده نگری داشته باشند.

مازند شورا: ˈ علی نبییان ˈ در آیین معارفه شهردار جدید جویبار همچنین از شهرداران خواست تا همگام با ارائه برنامه های عمرانی و شهرسازی، موقعیت و شرایط شهرها در آینده را لحاظ کنند.

وی گفت: رشد و توسعه جمعیت و شهرها در آینده خدمات و طرح های شهرسازی را می طلبد که جوابگوی نیاز آن زمان باشد و شهرداران امروز در واقع تصمیم گیران و سازندگان شهرهای آینده هستند.

معاون استاندار مازندران همگامی فرایند توسعه شهری با نیازهای جامعه را اصلی مهم در مدیریت شهری برشمرد و تاکید کرد: شهرداران باید با شناسایی مسائل و دغدغه های آینده شهرحوزه مدیریتی خود، نسبت به برنامه ریزی برای شهری با خدمات دهی مناسب برای آینده اقدام کنند.

وی ترافیک را حاصل رشد جمعیت و وسایل نقلیه دانست و گفت: ترافیک معضلی است که با اعمال شیوه های مناسب در شهرسازی می توان از گسترش آن جلوگیری کرد.

نبییان رعایت هویت اسلامی و دینی با لحاظ کردن معماری اسلامی در شهرسازی استان مازندران را مهم توصیف کرد و افزود: شهرداران ساخت و ساز را به سمت اعمال این نوع معماری سوق دهند تا چهره شهرهای ما اسلامی و دینی شود.

وی از جویبار به عنوان شهری با قدمت یاد کرد و گفت: با تلاش و همکاری مسوولان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی و شهردار، این شهر در مسیر مطلوب قدم برمی دارد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معاون عمرانی - استانداری - مازندران - شهرداران - توسعه شهری - -

نظر شما در مورد : آینده هر شهری در گرو برنامه ریزی شهرداران امروز است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها