مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1992 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آذر 1392 -ساعت : 17:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سازمان مدیریت پسماند مازندران راه اندازی می شود

مازند شورا: مدیرکل دفتر شهری استانداری مازندران گفت: راه اندازی سازمان مدیریت پسماند استان مازندران با قوت پیگیری می شود

مازند شورا: سید علی اصغر حسینی ظهر یکشنبه در جلسه کمپوست در فرمانداری بهشهر افزود: تاسیس این سازمان در استان از برنامه های مهم ما است که اساسنامه آن تنظیم شده است.

وی اظهار داشت: برنامه‌ریزی در جهت ایجاد بسترهای فرهنگی و اجتماعی مناسب و مورد نیاز در جامعه شهری  از طریق اموزش و اطلاع‌رسانی جهت بالا بردن سطح دانش و اگاهی مردم  از جمله مسائلیاست که با قوت دنبال می شود و این سازمان نقش موثری در این راستا دارد.

به گفته حسینی رسیدگی به امور شهری باید با کمک همه مسئولان اتفاق بیفتد و در این رابطه همه باید کمک کار باشند.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی کارخانه کمپوست بعنوان یکی از کارخانجات موفق مازندران در این بخش باید با هماهنگی مسئولان استانی و شهرستان با تمام توان دنبال شود.

مدیر کل دفتر شهری استانداری مازندران  ادامه داد: شهرداران از توان شهرداری ها در جهت راه اندازی کمپوست شرق مازندران استفاده کنند و تا حد توان استانداری نیزدر این رابطه همکاری میکند.

وی افزود: آمادگی برای ارائه تسهیلات به شهرداری ها برای انجام تعهدات وجود دارد تا با استفاده از این اعتبارات و کمک استانداری در قالب تکمیل این پروژه بزودی شاهد افتتاح این کارخانه در شرق مازندران و کاهش مسائل و مشکلات زیست محیطی زباله باشیم.

حسینی بیان داشت: کمپوست بهشهر دارای پیشرفته ترین کارخانه مازندران است و همانظور که شهرداران عنوان داشته اند این پروژه متوقف نمی شود و ما هم در حد امکان با رایزنیهای مختلف در این راستا کمک کار خواهیم بود

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت پسماند - مازندران - سازمان - -

نظر شما در مورد : سازمان مدیریت پسماند مازندران راه اندازی می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها