مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1993 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آذر 1392 -ساعت : 09:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طرح های بزرگ ونیمه کاره شهر آمل نیازمند اعتبارات ملی

مازند شورا: شورای اسلامی وشهرداری آمل برای تکمیل طرح های مهم ونیمه کاره شهر آمل نیازمند اعتبارهای ملی است.

مازند شورا: ˈخسرو ابراهیم زاده ˈ عصرشنبه در نشست اعضای شورای اسلامی ، شهردار آمل و حضوریوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در محل شورا ، افزود: تعدادی از طرح های مهم نیمه کاره شهری که در راستای توسعه شهری و کاهش مشکلات عبور ومرور شهروندان است ، اولویت بندی شده وبرای تکمیل نیازمند اعتبارات کلان ملی است .

وی اضافه کرد: اتمام بلوار ˈ ابن سیناˈ ولایت که شرق به غرب آمل را به هم متصل می کند، ساماندهی رودخانه هراز در داخل شهر آمل، اتمام طرح تعریض خیابان های بزرگ امام رضا(ع) و تعریض خیابان شیخ فضل اله نوری ، از مهمترین طرح های مورد نظر است.

رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: ساماندهی وضعیت جمع آوری و دفع زباله های شهری از جمله پروژه هایی است که شورا و شهرداری با اعتبارات اندک سالانه خود ونیز حجم زیاد نیازمندی های شهروندان به تنهایی قادر به انجام آن نیستند و نیازمند حمایت های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی است.

ابراهیم زاده، با اشاره به اینکه دیدگاه شورا برقراری ارتباط با تمام مدیراران و تصمیم گیران شهری، استانی و حتی کشوری است، اضافه کرد: امیدواریم با این تفکر و با همت و تلاش همه مسئولان متعهد و دلسوز این شهر گامهای اساسی برای توسعه شهر آمل برداشته شود.

وی، با اشاره به اینکه در دوره های قبل زحمات زیادی کشیده شد تصریح کرد: در این دوره با حضور نیروهای جوان در کنار نیروهای باتجربه دوره های گذشته ترکیب خوبی در این دوره شورا اتفاق افتاد.

شهردار آمل هم در این نشست، بهره گیری از توان پیگیری نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی را در پیشبرد طرح های عمرانی وخدماتی شهری تاثیرگذار دانست و اضافه کرد: برخی از تصمیم گیریها از اختیارات مدیران استانی نیست و نیازمند پیگری در سطح مدیران کشوری است و برهمین اساس نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی باید در این امور نیز همراه مسولان شهری باشند.

ˈ احمد امیرسلیمانیˈ ، افزود: تعیین تکلیف برای واگذاری زمین جدید برای جایگزینی محل دفن زباله فعلی در محل ˈعمارتˈ نیازمند حمایت وپیگیری نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - امیرسلیمانی - خسرو ابراهیم زاده - اعتبارات ملی - شورای شهر - -

نظر شما در مورد : طرح های بزرگ ونیمه کاره شهر آمل نیازمند اعتبارات ملی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها