13 کاندیدای نزدیک به اصلاح طلبان ساری + اسامی

تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین 1396 - ساعت : 11:48

کد مطلب: 20000 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تحلیل مرکز پژوهش‌های مازندشورا از جریان اصلاح طلبان ساری؛

13 کاندیدای نزدیک به اصلاح طلبان ساری + اسامی

اختصاصی مازندشورا: پایگاه خبری مازندشورا بر اساس سنجش افکار عمومی، رصد مواضع سیاسی نامزدهای انتخابات و همچنین رویکرد چهارجریان پیشتاز در انتخابات شهر ساری، اقدام به ارائه لیست‌های مختلف از جریانات حاکم بر شهر ساری از جمله جریان عملگرایی، اصلاح طلبان، اصولگرایان و شهردار سابق خواهد نمود

اختصاصی مازندشورا: پایگاه خبری مازندشورا بر اساس سنجش افکار عمومی، رصد مواضع سیاسی نامزدهای انتخابات و همچنین رویکرد چهارجریان پیشتاز در انتخابات شهر ساری، اقدام به ارائه لیست‌های مختلف از جریانات حاکم بر شهر ساری از جمله جریان عملگرایی، اصلاح طلبان، اصولگرایان و شهردار سابق خواهد نمود.

هریک از نامزدهایی که اسامی آنان در این لیست‌ها منتشر می‌شود می‌توانند تایید یا رد آن را به اطلاع این پایگاه خبری رسانده و در صورت عدم پذیرش لیست منتشر شده نام آنان از این لیست حذف خواهد شد. همجچنین اسامی کسانی که در این لیست نیامده است می‌توانند با اعلام مواضع خود به این پایگاه خبری، پس از بررسی افکار عمومی و در نظر گرفتن رویکرد جریان، به این لیست اضافه خواهند شد.

شایان ذکر است این لیست‌ها نهایی نبوده و امکان افزایش یا کاهش آن وجود دارد. همچنین این اسامی بعد از تایید هیات اجرایی است.

اسامی به ترتیب حروف الفبا است:

ایران منش - قاسمعلی

آقامیری - علی

بهاری - سعید

ذلیکانی - علی اکبر

عبوری - مرضيه

عشوری - اسفندیار

عمرانی‌فر - جمشید

قلی نژاد پاجی - آرمان

کاشی - ماه سلطان

گوهردهی - فرزاد

نقیبی - فرامرز

نیستانی - منصور

یوسفی - کوروش

 

شایان ذکر است پایگاه خبری مازندشورا پس از نظرسنجی میدانی از شهروندان ساروی و نیز تحلیل میزان رای آوری هر یک از نامزدها، اسامی افراد پیشتاز هر یک از لیست‌ها را به ترتیب اولویت در تحلیل‌های بعدی منتشر خواهد کرد.

نویسنده :

برچسب ها : #اصلاح طلبان #پژوهش #مازندشورا #لیست اصلاح طلبان


13 کاندیدای نزدیک به اصلاح طلبان ساری + اسامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 13 کاندیدای نزدیک به اصلاح طلبان ساری + اسامی

*

*


X https://sport45.site/