مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2001 -تاریخ انتشار : شنبه 23 آذر 1392 -ساعت : 22:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تغییرات مدیریتی در ارشاد مازندران

مازند شورا: مراسم تودیع و معارفه معاونان قدیم و جدید فرهنگی و هنری با حضور مدیرکل و کارکنان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ظهر امروز در ساری برگزار

مازند شورا: مراسم تودیع و معارفه معاونان قدیم و جدید فرهنگی و هنری با حضور مدیرکل و کارکنان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ظهر امروز در ساری برگزار و با اعطای تقدیرنامه و هدایایی از سوی حجت الاسلام عباس علی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، از زحمات مسعود فلاح تقدیر شد.

مسعود فلاح، فارغ التحصیل رشته ادبیات عرب در مقطع لیسانس، اوایل سال 1388 و در جریان انتقال کارکنان دولت از کلانشهرها به استان ها، از بخش ستادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران به ارشاد مازندران منتقل شده و ریاست اداره‌ تازه تأسیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نـکا را عهده دار شد که پس از یک سال و نیم فعالیت در این مسئولیت، به عنوان معاون فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب شد.

آخرین هفته از آخرین ماه پاییز، به عنوان یک مقطع زمانی ثابت، شاهد یک آغاز و یک پایان برای این مسئول به عنوان معاون فرهنگی و هنری ارشاد مازندران بود که آغاز آن در آذر 1389 و پایان این مسئولیت نیز در آذر 1392 به وقوع پیوست.

براساس تصمیم اتخاذ شده از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، معاونت فرهنگی و هنری این اداره‌کل – همچون مقطع چهار ساله‌ 86 تا 89  به صورت دو معاونت جداگانه و مستقل تفکیک شده است.

بر این اساس در احکامی جداگانه عباس زارع رئیس فعلی اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی این اداره کل منصوب شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همچنین در حکمی، محمد محمدی رئیس اداره سینمایی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت هنری و سیدرضا عمرانی نسب را به عنوان سرپرست اداره امور هنری منصوب کرد./تسنیم

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - فرهنگ و ارشاد - اداره فرهنگ و ارشاد - -

نظر شما در مورد : تغییرات مدیریتی در ارشاد مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها