مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2003 -تاریخ انتشار : شنبه 23 آذر 1392 -ساعت : 22:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهرداری آمل توانایی ساماندهی زباله را ندارد

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: شهرداری آمل به تنهایی توانایی ساماندهی زباله آمل را ندارد.

مازند شورا: خسرو ابراهیم زاده شامگاه شنبه در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر آمل با نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، دلایل تکمیل نشدن طرح های بزرگ و نیمه کاره در این شهر را  اعتبار کم شهرداری از محل جمع آوری عوارض ها دانست.

وی با اشاره به اینکه دیدگاه شورا برقراری ارتباط با تمام مدیران  و تصمیم گیران شهری، استانی و کشوری است، افزود: امیدواریم با این تفکر همه مسئولان متعهد و دلسوز این شهر، گام های اساسی برای توسعه شهر آمل برداشته شود.

ابراهیم زاده با اشاره به اینکه در دوره های قبل زحمات زیادی کشیده شد، تصریح کرد: در این دوره با حضور نیروهای جوان در کنار نیروهای با تجربه دوره های گذشته ترکیب خوبی در این دوره شورا اتفاق افتاد.

وی افزود: تعدادی از طرح های مهم نیمه کاره شهری که در راستای توسعه شهری و کاهش مشکلات عبور ومرور شهروندان در حوزه شهری بوده، اولویت بندی شده و برای تکمیل آنها نیازمند اعتبارهای کلان ملی هستیم.

وی اضافه کرد: اتمام بلوار ( ابن سینا) ولایت که شرق به غرب آمل را به هم متصل می کند، ساماندهی بستر سازی رودخانه هراز در داخل شهر آمل در راستای توسعه زیباسازی شهر وجذب گردشگر، اتمام تعریض خیابان های بزرگ امام رضا(ع) و تعریض خیابان شیخ فضل اله نوری که دغدغه های اساسی شهروندان ساکن در این خیابانها در سالهای اخیر شده، از مهمترین این طرح ها است.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: ساماندهی زباله های شهری از جمله پروژه هایی بوده که شورا و شهرداری با اعتبارات اندک سالانه خود ونیز  حجم زیاد نیازمندی های شهروندان به تنهایی قادر به انجام آن نبوده و نیازمند حمایت های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی است.

بهره گیری از توان نمایندگان برای توسعه شهری

شهردار آمل نیز، بهره گیری از توان پیگیری نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی را در پیشبرد طرح های عمرانی وخدماتی شهری تاثیرگذار دانست.

احمد امیر سلیمانی تضافه کرد:  برخی از تصمیم گیری ها در اختیارات مدیران استانی نیست و نیازمند پیگری در سطح مدیران کشوری بوده که  نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی باید در این امور همراه مسولان شهری باشند.

وی افزود: تعیین تکلیف برای واگذاری زمین جدید برای جایگزینی محل دفن زباله فعلی در محل عمارت به صورت نیازمند حمایت وپیگیری نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی است.

شهردار آمل گفت: شورای اسلامی و شهرداری آمل برای تکمیل طرح های مهم و نیمه کاره شهر آمل، نیازمند اعتبارهای ملی با پیگیری های نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - آمل - مدیریت پسماند - زباله - -

نظر شما در مورد : شهرداری آمل توانایی ساماندهی زباله را ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها