مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2007 -تاریخ انتشار : شنبه 23 آذر 1392 -ساعت : 22:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وضعیت دفن زباله شهر ساحلی نور ساماندهی می‌شود

مازند شورا: شهردار شهر ساحلی نور گفت: زمین دفن زباله این شهرستان با شناسایی پیمانکار مرتبط در شرف تنظیم قرار داد هستیم تا از وضعیت فعلی خارج و به وضعیت مطلوب برسد.

مازند شورا: مرتضی مومنی صبح امروز در جمع پرسنل شهرداری نور اظهار داشت: کارشناسان افت تحصیلی در مدارس را به معنای افزایش تعداد مردودی‌ها نمی‌دانند بلکه عدم استفاده از استعداد دانش‌آموزان در امور تحصیلی و آموزشی را افت تحصیلی مطرح می‌کنند.

وی بیان داشت: در امور شهری اگر از استعدادها و ظرفیت‌ها از جمله، معابر، پارک‌ها، سواحل و... بهره‌گیری نشود، افت کاری است و به‌عبارتی افت خدمات و مدیریت شهری محسوب می‌شود، برای مقابله با افت کاری باید برنامه‌ریزی صحیح داشت تا به اوج خدمات‌رسانی رسید.

شهردار شهر ساحلی نور ابراز داشت: ادعای پاسخ به همه مطالبات شهروندان را نداریم ولی باید تلاش کنیم و طوری عمل کنیم که میزان مطالبات را کاهش دهیم.

مومنی با اشاره به اینکه در روند انتخاب شهردار، برنامه‌های پیشنهادی در مدیریت شهرداری نور را مکتوب به شورای شهر اعلام کرده است برخی از آنها را مطرح کرد و تصریح داشت: بررسی وضعیت منابع درآمدی و پیگیری چک‌‌های غیروصولی، اهتمام به پاکیزگی شهر و رفت و روب مناسب و جمع‌آوری صحیح و مداوم نخاله و زباله در سطح شهر، بررسی بودجه سال جاری و متمم آن، بررسی وضعیت پیمانکاران از نظر توان مالی، تجربه کاری و حس مسئولیت‌پذیری از جمله برنامه‌ها است که همکاران قسمت‌ها باید پیگیری و تلاش بیشتری برای تحقق آن داشته باشند.

وی به مشکل همیشگی زباله و محل دفن زباله در شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: در بحث زمین زباله با شناسایی پیمانکار مرتبط در شرف تنظیم قرار داد هستیم تا از وضعیت فعلی خارج و به وضعیت مطلوب برسد.

شهردار شهر ساحلی نور پیگیری ارتقا درجه شهرداری با توجه به تعیین بودجه و وصولی‌ها و دارا بودن شرایط لازم را از دیگر اولویت‌ها عنوان کرد و گفت: ارتقاء درجه حق شهرداری نور است و با ارائه مدارک و مستندات پیگیر این حق هستیم./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زباله - نور - مدیریت پسماند - -

مطالب مرتبط با : وضعیت دفن زباله شهر ساحلی نور ساماندهی می‌شود
نظر شما در مورد : وضعیت دفن زباله شهر ساحلی نور ساماندهی می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها