مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2013 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 آذر 1392 -ساعت : 14:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بخت شهرداری جویبار باز شد

مازند شورا: بخشي شهردار جديد جويبار منصوب و از روز شنبه فعاليت اجرايي خود را آغاز مي كند.

مازند شورا: مراسم توديع و معارفه شهردار جديد جويبار روز شنبه 23 آذر از ساعت 10 صبح در سالن مجتمع غدير جويبار برگزار مي‌شود.

در اين مراسم شخصيت‌ها و مديران اداري و روساي شوراها و شهرداران همجوار، فرماندار، امام جمعه جويبار، آيت الله معلمی نماينده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبري و مهندس نبيان معاون عمراني استاندار حضور دارند.

در ادامه اين مراسم از رضا گنجي جويباري شهردار سابق جويبار و منهدس شيدالله آقايي سرپرست شهرداري در يك برنامه ويژه تجليل، تقدير و قدرداني خواهد شد.

گفتنی است، اعضای شورای اسلامی شهر جویبار با 6 رای در تاریخ 6 آبان حمید بخشی را به‌ عنوان شهردار جدید جویبار انتخاب کرده بودند؛ اما به دلیل ابهام در برخی موارد تاکنون این مصوبه اجرایی نشده بود، که بالاخره با تلاش‌ برخی افراد، بخشی به عنوان شهردار جویبار منصوب شد. و از آن‌جایی که مهلت قانونی سرپرستی مهندس آقایی نیز چند روزی به اتمام رسیده بود، می‌توان گفت قانون‌گریزی مسئولان شهری نهادینه شده است.

بر اساس قانون شوراها، وزارت کشور و استانداری‌ها موظفند پس از 10 الی 15 روز از زمان معرفی شهردار مراکز استان‌ها و شهرها، صلاحیت و یا عدم صلاحیت افراد معرفی شده را برای تصدی‌گری این پست ابلاغ کنند.

جالب آن‌که برخی مسئولان شهری و به ویژه فرماندار، خلاف همتایان خود در شهرهای دیگر، به دلایلی نامعلوم؛ تاکنون در مقابل این بی قانونی‌ها هیچ واکنشی نشان نداده‌ و همیشه سکوت را بهترین راه برای ادامه فعالیت سیاسی خود دانسته‌اند./ جویبار نیوز

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جویبار - شهردار - بخشی - -

نظر شما در مورد : بخت شهرداری جویبار باز شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها