15 کاندیدای نزدیک به اصولگرایان ساری (لیست خدمت) + اسامی

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 فروردین 1396 - ساعت : 19:08

کد مطلب: 20278 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تحلیل مرکز پژوهش‌های مازندشورا از جریان اصولگرایی ساری؛

15 کاندیدای نزدیک به اصولگرایان ساری (لیست خدمت) + اسامی

اختصاصی مازندشورا: پایگاه خبری مازندشورا بر اساس سنجش افکار عمومی، رصد مواضع سیاسی نامزدهای انتخابات و همچنین رویکرد چهارجریان پیشتاز در انتخابات شهر ساری، اقدام به ارائه لیست‌های مختلف از جریانات حاکم بر شهر ساری از جمله جریان عملگرایی، اصلاح طلبان، اصولگرایان و شهردار سابق خواهد نمود

اختصاصی مازندشورا: پایگاه خبری مازندشورا بر اساس سنجش افکار عمومی، رصد مواضع سیاسی نامزدهای انتخابات و همچنین رویکرد چهارجریان پیشتاز در انتخابات شهر ساری، اقدام به ارائه لیست‌های مختلف از جریانات حاکم بر شهر ساری از جمله جریان عملگرایی، اصلاح طلبان، اصولگرایان و شهردار سابق خواهد نمود.

هریک از نامزدهایی که اسامی آنان در این لیست‌ها منتشر می‌شود می‌توانند تایید یا رد آن را به اطلاع این پایگاه خبری رسانده و در صورت عدم پذیرش لیست منتشر شده نام آنان از این لیست حذف خواهد شد. همچنین اسامی کسانی که در این لیست نیامده است می‌توانند با اعلام مواضع خود به این پایگاه خبری، پس از بررسی افکار عمومی و در نظر گرفتن رویکرد جریان، به این لیست اضافه خواهند شد.

شایان ذکر است این لیست‌ها نهایی نبوده و امکان افزایش یا کاهش آن وجود دارد. همچنین این اسامی بعد از تایید هیات اجرایی است.

اسامی به ترتیب حروف الفبا است:

احمدی – مرتضی

تقوی – میلاد

جعفری – سید محمد

حجازی – سیدعلی

رضایی فرح آبادی – مهدی

رمضانی – کمیل (کمیل رمضانی در گفت و گو با مازندشورا: شورا ماهیت سیاسی ندارد/ در لیست های سیاسی نیستم اما آنها در حمایت از بنده آزادند)

سلیم بهرامی – یاسر

شعبانی – پرویز

شمشیربند – علیجان

عباسی – علی

گوهردهی - فرزاد (فرزاد گوهردهی در گفت و گو با مازندشورا: هرگز نشستی با اصولگرایان نداشتم/ احتمال ورودم به لیست اصولگرایان وجود ندارد)

لقمانپور – محمدهادی

محمدنژاد – همت

نیکدوز – غلامرضا

یوسفی - حسین

 

شایان ذکر است پایگاه خبری مازندشورا پس از نظرسنجی میدانی از شهروندان ساروی و نیز تحلیل میزان رای آوری هر یک از نامزدها، اسامی افراد پیشتاز هر یک از لیست‌ها را به ترتیب اولویت در تحلیل‌های بعدی منتشر خواهد کرد.

توضیح ضروری: انتشار اسامی در لیست های مختلف به معنای اعلام مواضع رسمی کاندیداها نمیباشد بلکه تمایل جریانات مختلف، فارغ از گرایش سیاسی نامزدها برای حمایت از آنها را نشان میدهد.

نویسنده :

برچسب ها : #لیست خدمت #اصولگرایی #اصولگرا #اصولگرا مازندران #جریان #پیشتاز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 15 کاندیدای نزدیک به اصولگرایان ساری (لیست خدمت) + اسامی

*

*


X https://sport45.site/