مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2029 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 آذر 1392 -ساعت : 11:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تسریع در ابلاغ حکم شهردار سلمانشهر

فرماندار عباس‌آباد خواستار شد

تسریع در ابلاغ حکم شهردار سلمانشهر

مازند شورا: فرماندار عباس‌آباد خواستار ابلاغ به موقع حکم شهردار سلمانشهر شد و گفت: در ابلاغ حکم شهردار سلمانشهر تسریع شود زیرا به طور قطع برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان به نحو مطلوب‌تری انجام می‌گیرد


مازند شورا: سید امیر حسینی‌جو  بر ابلاغ سریع‌تر حکم مجید شعبان‌زاده که 19 آبان سال جاری با اکثریت مطلق آرا از سوی اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار سلمانشهر به استانداری معرفی شد، تأکید کرد.

وی فرماندار عباس‌آباد: تا پایان سال فرصت چندانی باقی نمانده و از زمان آغاز فعالیت شورای چهارم، مدیریت شهرداری با سرپرستی یکی از کارکنان اداره می‌شود بنابراین نقش شهردار در بودجه‌نویسی و برنامه‌ریزی بهتر در سال آینده با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بسیار اثرگذار است.

به گزارش مازند شورا به نقل از فارس، بر اساس قانون شوراها، وزارت کشور و استانداری‌ها موظفند پس از 10 الی 15 روز از زمان معرفی شهردار مراکز استان‌ها و شهرها، صلاحیت و یا عدم صلاحیت افراد معرفی شده را برای تصدی‌گری این پست ابلاغ کنند.

سلمانشهر یکی از مراکز اصلی گردشگری در شهرستان عباس‌آباد در غرب مازندران بوده که هرساله پذیرای میلیون‌ها توریست داخلی و خارجی است.

این شهر دارای مناظر طبیعی بسیار زیبا و مناطق ویژه گردشگری همچون غار معروف دانیال است که با برنامه‌ریزی مدون و مدیریت کارآمد می‌توان چشم‌انداز روشنی را برای آن ترسیم کرد.

بی‌شک حضور فردی متعهد، متخصص و کارآمد تأثیر به سزایی در رشد و شکوفایی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این منطقه است و مجید شعبان‌نژاد که دارای تحصیلات عالیه بوده و سابقه ریاست سازمان نظام مهندسی شهرستان عباس‌آباد را در کارنامه خود دارد می‌تواند فردی شایسته برای مدیریت اجرایی شهر سلمانشهر باشد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عباس آباد - شهرداری - سلمان شهر - -

نظر شما در مورد : تسریع در ابلاغ حکم شهردار سلمانشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها