مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2044 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 آذر 1392 -ساعت : 11:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نخستین نشست خبری استاندار مازندران برگزار می شود

مازند شورا: مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: نخستین نشست خبری ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران پس از ۱۰۰ روز با اصحاب رسانه مازندران برگزار می شود.

مازند شورا: در این نشست خبری گوشه ای از فعالیت های استان در 100 روز گذشته و طرح ها و برنامه های آینده در جهت حرکت روبه رشد مازندران توسط فلاح اعلام خواهد شد.این نشست در راستای تعامل سازنده استاندار مازندران با اصحاب رسانه در جهت توسعه و پیشرفت استان شنبه 16 آذر ماه 92 در استانداری برگزار خواهد شد.

مظفری با اشاره به گذشت 100 روز نخست دولت تدبیر و امید بوده و گوشه ای از فعالیت های استان در 100 روز گذشته و طرح ها و برنامه های آینده در جهت حرکت روبه رشد مازندران توسط استاندار مازندران اعلام خواهد شد.

این نشست صمیمی ساعت 9 صبح روز شنبه 16 آذر برگزار می شود و همه خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی، معاونان استاندار و برخی از مدیران ستادی استانداری و دستگاه های اجرایی استان در این نشست حضور خواهند داشت.

درخواست رسانه ها برای برگزاری نشست خبری نخستین استاندار دولت تدبیر و امید مازندران از مدت ها پیش مطرح شده که استاندار مازندران پس از سه ماه از فعالیت خود و با تغییر مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری مازندران دست به این اقدام زده است.

مازندران دارای بیش از 800 فعال مطبوعاتی است./ تسنیم

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - استاندار - نشست خبری - ربیع فلاح - -

نظر شما در مورد : نخستین نشست خبری استاندار مازندران برگزار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها