مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 205 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 مهر 1394 -ساعت : 20:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار سورک خواستار شد

توجه به پروژه ملی چهارراه آزادگان میاندورود در سفر رئیس‌جمهور

مازند شورا: شهردار سورک گفت: با توجه به اینکه نقطه تلاقی 40 روستا و مسیر فرودگاه ساری در میدان چهارراه آزادگان میاندورود قرار دارد، انتظار می‌رود نسبت به تکمیل پروژه‌های مربوط به این نقطه از شهر تمهیدات لازم صورت گیرد.

مازند شورا: عیسی ولی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: تعامل دستگاهای اجرایی میاندورود با مردم در سطح خوبی است و در این راستا شهرداری میاندورود در بسیاری از برنامه‌های دولتی حضور داشته و بعضی از هزینه‌ها را نیز متقبل شده است.

وی با اعلام اینکه این نهاد برای استقبال از رئیس‌جمهوری در آمادگی کامل به‌سر می‌برد، تصریح کرد: با توجه به سفر رئیس‌جمهوری به مازندران اقدامات زیرساختی و محیطی متعددی را انجام داده‌ایم و دو دستگاه اتوبوس برای اعزام مردم به مرکز استان همزمان با ورود رئیس‌جمهوری تدارک دیده‌ایم.

شهردار سورک در بیان مطالبات شهروندی مردم سورک، ادامه داد: با توجه به اینکه سورک تنها شهر در شهرستان میاندورود است، انتظار داریم نسبت به توسعه‌ این شهر توجه جدی‌تری شود.

این مسئول توجه به زیرساخت‌های میدان چهارراه آزادگان این شهر را بسیار مهم دانست و ضمن ملی دانستن تکمیل پروژه بهسازی و تعریض این پل، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نقطه تلاقی 40 روستا و مسیر فرودگاه ساری در میدان چهارراه آزادگان میاندورود قرار دارد، انتظار می‌رود نسبت به تکمیل پروژه‌های مربوط به این نقطه از شهر تمهیدات لازم صورت گیرد.

ولی‌زاده همچنین خواستار تکمیل پروژه تعریض و بهسازی پل داراب‌رود شد و بیان کرد: اجرای نیمی از عملیات پل داراب‌رود توسط شهرداری صورت‌گرفته که برای تکمیل آن نیازمند اعتبار حمایتی دولت هستیم.

وی وجود ساختمان مدیریت بحران را برای میاندورود ضروری دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه میاندورود بارها دچار بحران‌های طبیعی شده، وجود اداره مدیریت بحران برای این منطقه امری بدیهی است.

شهردار سورک خاطرنشان کرد: برای ایجاد ساختمان مدیریت بحران آماده هرگونه همکاری با دستگاه‌های اجرایی هستیم.

این مسئول با اشاره به نامطلوب بودن جاده‌های بین مزارع این شهرستان، ادامه داد: جاده‌های بین مزارع شهرستان میاندورود وضعیت مناسبی ندارد و با توجه به اینکه در محدوده شهری نیستند، شهرداری از محل منابع خود بارها نسبت به ایمن‌سازی و بهسازی این مورد اقدام کرده است.

ولی‎زاده عمده فعالیت‌های شهرداری را در حوزه عمرانی دانست و با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده است، اضافه کرد: در راستای فعالیت‌های فرهنگی با همکاری اداره بهزیستی اقدام به ایجاد سه پایگاه اجتماعی در سطح شهرستان میاندورود کردیم.

وی درباره فعالیت این پایگاه‌های اجتماعی گفت: این پایگاه‌ها مکانی برای ارائه خدمات روان‌شناسی خانواده و ترویج فرهنگ شهروندی هستند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عیسی ولی‌زاده - چهارراه آزادگان - میاندورود - -

نظر شما در مورد : توجه به پروژه ملی چهارراه آزادگان میاندورود در سفر رئیس‌جمهور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها