18 کاندیدای غیرهمسو با جریان عملگرایی + اسامی

تاریخ انتشار : چهار شنبه 30 فروردین 1396 - ساعت : 11:09

کد مطلب: 20507 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تحلیل مرکز پژوهش‌های مازندشورا از نامزدهای غیرهمسو با جریان عملگرایی در ساری؛

18 کاندیدای غیرهمسو با جریان عملگرایی + اسامی

اختصاصی مازندشورا: پایگاه خبری مازندشورا بر اساس سنجش افکار عمومی، رصد مواضع سیاسی نامزدهای انتخابات و همچنین رویکرد چهارجریان پیشتاز در انتخابات شهر ساری، اقدام به ارائه لیست‌های مختلف از جریانات حاکم بر شهر ساری از جمله جریان عملگرایی، اصلاح طلبان، اصولگرایان و غیرهمسو با جریان عملگرایی خواهد نمود

اختصاصی مازندشورا: پایگاه خبری مازندشورا بر اساس سنجش افکار عمومی، رصد مواضع سیاسی نامزدهای انتخابات و همچنین رویکرد چهارجریان پیشتاز در انتخابات شهر ساری، اقدام به ارائه لیست‌های مختلف از جریانات حاکم بر شهر ساری از جمله جریان عملگرایی، اصلاح طلبان، اصولگرایان و غیرهمسو با جریان عملگرایی خواهد نمود.

هریک از نامزدهایی که اسامی آنان در این لیست‌ها منتشر می‌شود می‌توانند تایید یا رد آن را به اطلاع این پایگاه خبری رسانده و در صورت عدم پذیرش لیست منتشر شده نام آنان از این لیست حذف خواهد شد. همچنین اسامی کسانی که در این لیست نیامده است می‌توانند با اعلام مواضع خود به این پایگاه خبری، پس از بررسی افکار عمومی و در نظر گرفتن رویکرد جریان، به این لیست اضافه خواهند شد.

شایان ذکر است این لیست‌ها نهایی نبوده و امکان افزایش یا کاهش آن وجود دارد. همچنین این اسامی بعد از تایید هیات اجرایی است.

اسامی به ترتیب حروف الفبا است:

ایرانمنش – قاسمعلی

بنی احمد – سید غلامرضا

تقوی – سید میلاد

حجازی – سیدعلی

رادنیا – حسن

رمضانی – کمیل

صالحی – سید امیر

صالحی نیا – سید حسین

عبوری – مرضیه

عمرانی‌فر – جمشید

یوسفی ساداتی – کوروش

 

شایان ذکر است پایگاه خبری مازندشورا پس از نظرسنجی میدانی از شهروندان ساروی و نیز تحلیل میزان رای آوری هر یک از نامزدها، اسامی افراد پیشتاز هر یک از لیست‌ها را به ترتیب اولویت در تحلیل‌های بعدی منتشر خواهد کرد.

توضیح ضروری: انتشار اسامی در لیست‌های مختلف به معنای اعلام مواضع رسمی کاندیداها نمی‌باشد بلکه تمایل جریانات مختلف، فارغ از گرایش سیاسی نامزدها برای حمایت از آنها را نشان می‌دهد. همچنین غیرهمسو بودن با جریان عملگرایی الزاما به معنای مخالفت با این جریان نیست.

*اصلاحیه: پیش از این نام 7 فرد دیگر در لیست فوق وجود داشت اما پس از گفتگو با مازندشورا اعلام داشتند نه در لیست عملگرایی و نه در لیست  مخالفین آن ها حضور دارند بلکه مستقل آمدند.

نویسنده :

برچسب ها : #عملگرایی #مخالفان عملگرایی #مواضع سیاسی #جریان عملگرایی #جریان سیاسی #ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 18 کاندیدای غیرهمسو با جریان عملگرایی + اسامی

*

*


X https://sport45.site/