مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2053 -تاریخ انتشار : شنبه 09 آذر 1392 -ساعت : 14:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهر پول بی پول است!

شهردار پول کجور گفت: مهم‌ترین مشکل شهر پول کجور کمبود اعتبارات است.

مازند شورا: قربانعلی خزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: این شهر فاقد ساختمان آتش‌نشانی است و در مواقع سرما آب ماشین‌آلات آتش‌نشانی دچار سرما و یخ زدگی می‌شود.

وی با بیان اینکه در فصل سرما فضایی برای نگهداری ماشین‌آلات آتش‌نشانی نداریم، گفت: به همین دلیل نیازمند ساختمانی هستیم تا این ماشین‌آلات را نگهداری کنیم.

خزایی با اشاره به اینکه با بودجه اندک، نمی‌توان ساختمان شهرداری نوپای پول را احداث کرد، اظهار داشت: نیازمند حمایت و بودجه استان و امور شهرداری‌های استانداری هستیم.

وی یکی از مهم‌ترین معضلات شهر را گل‌آلود بودن معابر شهری در مواقع بارندگی ذکر کرد و ابراز داشت: در مواقع حوادث غیرمترقبه به ویژه آتش‌سوزی به علت غیراستاندارد بودن معابر و گل‌آلود بودن آن، نمی‌توان هیچ دستگاه خدمات‌رسان را به نقاط حادثه‌خیز هدایت کرد.

شهردار پول افزود: با امکانات اندک شهرداری نمی‌توان این معابر را تسطیح کرد و نیاز است اداره راه و شهرسازی دستگاه‌های مربوط خود را در اختیار ما قرار دهد تا بتوانیم این مشکل را حل کنیم.

خزایی کمبود اعتبار و منابع مالی را از مهم‌ترین مشکلات شهر نوپای پول عنوان کرد و گفت: برای انجام هرگونه پروژه عمرانی و زیرساخت‌های توسعه نیازمند منابع مالی هستیم و این امر تنها با کمک و حمایت مسئولان استان و امور شهری و سازمان همیاری استانداری مازندران محقق می‌شود.

وی عقب‌نشینی و توسعه معابر اصلی شهر را منوط به همکاری و کمک همه شهروندان دانست و بیان کرد: تاکنون شهروندان همکاری  با ما داشتند و امیدواریم از این به بعد همکاری خود را بیشتر کنند تا به شهری توسعه یافته دست یابیم.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کجور - پول - کمبود اعتبار - شهرداری - قربانعلی خزایی - -

نظر شما در مورد : شهر پول بی پول است!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها