مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 206 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 مهر 1394 -ساعت : 20:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاص یک خودروی نیمه‌سنگین به آتش‌نشانی فریدونکنار

مازند شورا: شهردار فریدونکنار از اختصاص یک خودروی نیمه‌سنگین به آتش‌نشانی فریدونکنار خبر داد و گفت: تکمیل ساختمان آتش‌نشانی حضرت ولی‌عصر (عج) فریدونکنار در دستور کار است.

مازند شورا: هفت مهر روز ایثار و فداکاری، روزی که به‌نام آتش‌نشانی مزین شده، روز مردان مرد، روز مردانی که جان بر کف شعله‌های غضبناک آتش را به هماوردی می‌خوانند، روز مردانی که با قلبی لبریز از عشق و دستانی سرشار از مهر، خود را به آب و آتش می‌زنند تا مرحمی باشند بر زخم‌های شاخه گلی که شکست، روز مردانی که خالص و بی‌ریا از جان خود دست شسته تا جان شیرین بخشند به یک جان و چگونه می‌توان جبران کرد این همه ازخودگذشتگی‌ها را.

به همین مناسبت امروز در روز تقارن تولد امام هادی (ع) با روز ایمنی و آتش‌نشانی، علی خان‌بابایی شهردار، سیدحسین میرمرادی رئیس شورا، محمدعلی رحمان‌زاده نایب رئیس شورا، سیده‌نازبانو عزیزی، سیدهادی میرانی‌کناری و مهدی آزادی‌کناری اعضای شورای اسلامی شهر فریدونکنار و تقی غلام‌پور مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری فریدونکنار در محل آتش‌نشانی فریدونکنار حضور یافته و ضمن دیدار و نشست با رئیس آتش‌نشانی و دیگر آتش‌نشانان فریدونکنار، این روز را به این قشر ازجان‌گذشته تبریک گفتند.

شهردار فریدونکنار در این برنامه که با اجرای مانور آتش‌نشانان نیز همراه شد، گفت: هفتم مهرماه که روز ایمنی و آتش‌نشانی بوده تداعی‌گر تلاش، توانایی و از جان‌‌گذشتگی این قشر زحمت‌کش است.

علی خان‌بابایی افزود: پیگیر ایجاد تاکسی آتش‌نشان در فریدونکنار هستیم و سعی می‌شود سازمان حمل و نقل عمومی فعال در شهرستان را به کپسول‌های اطفای حریق مجهز کنیم.

وی از اختصاص یک خودروی جدید برای آتش‌نشانی فریدونکنار تا پایان سال جاری خبر داد و بیان کرد: یک خودروی نیمه‌سنگین به این ناوگان اضافه می‌کنیم.

شهردار فریدونکنار از بازسازی و بهسازی خودروی پیش‌رو آتش‌نشانی فریدونکنار خبر داد و تصریح کرد: تکمیل ساختمان آتش‌نشانی خیابان حضرت ولی‌عصر (عج) و محوطه‌سازی لازم با تأمین روشنایی محوطه و محور دسترسی در دستور کار قرار دارد که لازم است مصوبات شورای اسلامی شهر در این راستا به کمک شهرداری بیاید.

در ادامه این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار ضمن تبریک روز ایمنی و آتش‌نشانی و تقارن تولد امام هادی (ع) با این روز، گفت: باید سالروز ایثارگری‌های این قشر، همیشه گرامی داشته شود.

سیدحسین میرمرادی افزود: آتش‌نشانان همیشه آماده و جان‌برکف هستند و تلاش‌های این قشر تحسین‌برانگیز بوده و است.

میرمرادی ادامه داد: آتش‌نشانان فریدونکنار 24 ساعته آماده خدمات‌دهی هستند و گرامی‌داشت روز ایمنی و آتش‌نشانی با محوریت رعایت ایمنی و ترویج این فرهنگ در دستور کار است.

وی از تکمیل ساختمان آتش‌نشانی خیابان حضرت ولی‌عصر (عج) و محوطه‌سازی لازم با تأمین روشنایی و تجهیزات خبر داد و گفت: نیروی انسانی و انگیزه، رکن اصلی کار در آتش‌نشانی است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - آتش نشانی - علی خان‌بابایی - -

نظر شما در مورد : اختصاص یک خودروی نیمه‌سنگین به آتش‌نشانی فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها