پرونده تخلف انتخاباتی پس از انتخابات بسته نمی شود

تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 فروردین 1396 - ساعت : 10:14

کد مطلب: 20643 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار قائم شهر:

پرونده تخلف انتخاباتی پس از انتخابات بسته نمی شود

مازندشورا: فرماندار قائم شهر گفت: پرونده تحلفات انتخاباتی کارمندان دولتی پس از انتخابات نیز بسته نمی شود

مازندشورا: مهدی محمدی در دومین جلسه شورای اداری قائم‌شهر در سال جاری با اشاره به برگزاری انتخابات پیش‌رو، اظهار کرد: شهرستان قائم‌شهر برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا آماده است.

وی بر حضور حداکثری مردم در این دو انتخابات تاکید کرد و گفت: رای مردم حق الناس است و به عنوان کارگزاران دولت باید در راستای برگزار شدن انتخابات سالم تلاش شود.

فرماندار قائم شهر همچنین از دستگاه های دولتی خواست تا امکانات لازم مانند خودرو را برای برگزاری انتخابات باشکوه در اختیار فرمانداری قرار دهند.

وی گفت: همزمان با ثبت نام داوطلبان نامزدی شوراهای اسلامی شهر و روستا اقدام‌های هیئت اجرایی در بررسی صلاحیت به پایان رسیده است و هم اکنون پرونده ها به هیات نظارت ارجاع شده که نظر نهایی دوم اردیبهشت ماه به داوطلبان اعلام می شود.

محمدی افزود: داوطلبانی که رد صلاحیت می شوند می توانند اعتراض خود را به فرمانداری اعلام کنند.

وی با بیان اینکه با نزدیک شدن به زمان انتخابات شور انتخاباتی بیشتر می شود، تاکید کرد: تمامی دستگاه های اجرایی که به هر نوعی از خدمات دولتی استفاده می کنند از تبلیغ به نفع یا علیه نامزدها خودداری کنند. این کار تخلف انتخاباتی محسوب می شود و پس از انتخابات پرونده متخلفان بسته نخواهد شد.

محمدی گفت: دستگاه های اجرایی باید خودروهای خود را پیش از برگزاری انتخابات در اختیار کمیته حمل و نقل ستاد انتخابات شهرستان قرار دهند تا با به کارگیری آنها از سوی گروه های نظارتی، از تخلفات انتخاباتی احتمالی جلوگیری شود و در صورت عدم همکاری توسط ادارات خودرو مربوطه متوقف می شود.

وی گفت: در انتخابات گذشته 13 گروه از سوی دادستان در شهر مستقر بود و این امر موجب شد که از ایجاد تخلفات احتمالی جلوگیری به عمل آمد.


منبع : ایسنا

برچسب ها : #فرماندارقائمشهر #مهدی محمدی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پرونده تخلف انتخاباتی پس از انتخابات بسته نمی شود

*

*


X https://sport45.site/