مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2065 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 آذر 1392 -ساعت : 16:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پارک های محلات آمل مجهز به ابزارهای ورزشی می شود

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: پارک های محلات آمل مجهز به ابزارهای ورزشی می شود.

مازند شورا: خسرو ابراهیم زاده شامگاه چهارشنبه در مراسم تقدیر از مربی و بازیکن تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در بازی های پارا آسیایی اظهار کرد: تجهیز پارک های محلات به وسائط ورزشی به منظور توسعه ورزش همگانی در این شهر از برنامه های حمایتی این شورا در این شهر است.

وی گفت: از شهرداری آمل خواسته شده تا با حمایت مالی از مربیان مجرب ورزشی در برخی پارک ها، شرایط مناسبی برای بهره گیری همه شهروندان از ورزش فراهم شود.

ابراهیم زاده افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در اقدام ارزشمند از مربی و بازیکن تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران که دهه نخست آبان ماه امسال در رقابت های پارآسیایی نشان طلای مسابقات را کسب کردند، در محل این شورا تجلیل کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: این شورا در دوره سوم با ایجاد زیر ساختهای خوبی که در زمینه ورزش در این شهر ایجاد کرده همزمان انتظارات شهروندان را بالا برده به طوری که نگاه شورای دوره چهارم و نگاهی فنی و ورزشی است.

ابراهیم زاده افزود: شورای اسلامی شهر آمل در آغاز فعالیت دوره چهارم این شورا و بر اساس مصوبه ای از افتخارآفرینان رشته های ورزشی در مسابقات جهانی و آسیایی و رشته های علمی در المپیادهای جهانی و بین المللی به صورت ویژه تجلیل خواهد کرد.

وی گفت: رویکرد اصلی شورای اسلامی شهر آمل در دوره چهارم فعالیت کاری خود با توجه جدی به فعالیت های عمرانی، به مقوله ورزشی و فرهنگی در شهر آمل و فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز در این بخش اهتمام جدی دارد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - شورای شهر - پارک - ورزش - -

نظر شما در مورد : پارک های محلات آمل مجهز به ابزارهای ورزشی می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها