مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2072 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 آذر 1392 -ساعت : 10:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جوان مازندرانی مشاور شهردار ایلام شد

مازند شورا: جوان نوشهری به سمت مشاور جوان شهردار ایلام منصوب شد.

مازند شورا: در حکمی از سوی شهردار ایلام، علی‌اصغر لهراسبی نیچکوهی به سمت مشاور جوان شهردار ایلام منصوب شد.

 لهراسبی‌نیچکوهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نوشهر گفت: خوشحال هستم که به عنوان یک مازندرانی می‌توانم به شهرداری ایلام برای ایجاد نیازمندی‌های جوانان در امور مختلف کمک کنم و بتوانم برای جوانان شهر ایلام گامی مفید بردارم.

 وی افزود: تغییر در نگرش به طور اصولی در موضوع جوانان در عرصه‌‏های اجتماعی و توجه به این سرمایه‌ها می‌تواند بسیار کمک کننده به خود جوانان باشد.

 مشاور جوان مازندرانی شهردار ایلام اظهار داشت: مشارکت جوانان در امور مربوط به آنها در شهر ایلام و ایجاد زمینه برای حضور فعال آنان در صحنه‌های اجتماعی به رفع مشکلات جوانان و رشد و پیشرفت آنها منتهی می‌شود.

 وی بیان داشت: ایجاد زیرساخت‏‌های فرهنگی و ورزشی برای جوانان از مهم‌ترین کارها است تا جوانان بتوانند آن نیروی شاداب جوانی خود را در مسیری درست به کار گیرند.

 لهراسبی خاطرنشان کرد: شناسایی دقیق و صحیح نیازهای جوانان، ایجاد پل ارتباطی میان نسل‏‌ها با توجه به نیازسنجی‌ها، تدوین برنامه‌های کارشناسی شده در راستای سالم پرکردن اوقات فراغت و شناسایی آسیب‏‌های بالقوه و بالفعل خلأهای فراغتی باید مورد توجه قرار گیرد.

 وی در پاسخ به این سئوال که اگر در یکی از شهرهای مازندران مشاور جوان می‌شدید چه نیازمندی‌هایی را برای جوانان این استان در اولویت قرار می‌دادید، گفت: مازندران سرشار از نعمت‌های طبیعی و خدادادی است و اگر به این مواهب طبیعی به طور اصولی و علمی توجه شود و بسترهای لازم برای پویا شدن آن فراهم شود می‌تواند روند بیکاری را بسیار کاهش داده و به توسعه و رونق اقتصادی فردی و اجتماعی تبدیل شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لهراسبی‌نیچکوهی - مشاور جوان - شهردار - ایلام - نوشهر - -

مطالب مرتبط با : جوان مازندرانی مشاور شهردار ایلام شد
نظر شما در مورد : جوان مازندرانی مشاور شهردار ایلام شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها