مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2073 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 آذر 1392 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رکود فعالیت در شهرداری ساری/ اولین كسی خواهم بود كه به استیضاح ایشان رأی خواهم داد

اظهارات عضو شورای شهر ساری پیرامون عملکرد شهردار

رکود فعالیت در شهرداری ساری/ اولین كسی خواهم بود كه به استیضاح ایشان رأی خواهم داد

مازند شورا: عضو شورای شهر ساری در نطق پیش از دستور خود، اظهار داشت شهرداری ساری دچار رکود فعالیت شده است./ اگر مشاهده كنم از انجام وظایف محوله كوتاهی نموده و نسبت به انجام پروژه هایی از قبل تعیین شده در زمان مقرر با توجه به بودجه مصوب كه همگی با همفكری همدیگر تعریف خواهیم كرد، كوتاهی و قصوری داشته باشد، آنگاه من اولین كسی خواهم بود كه به استیضاح ایشان رأی خواهم داد.

مازند شورا: عضو شورای شهر ساری در نطق پیش از دستور خود، مرگ دو عضو شورا را مهمترین درس برای اعضای شورا عنوان کرد و افزود: پست و مقام و منزلت دنیا ارزش آن را ندارند كه خدای ناكرده با هم نامهربان باشیم و در تصمیمات خود دچار لغزش و اشتباه شویم  وی افزود: متاسفانه برخی از عوامل پشت پرده و دست های نهانی كه شاید منافعی در شهر هم داشته باشند تصمیمات خود را به شورا القا می كنند.

دکتر مهدی احمدی با توجه به شرایط ویژه شهر و با عنایت به نابسامانی ها ی مختلفی كه در شهر مشاهده می شود عقل سیاسی حكم می كند كه از شهردار وقت حمایت كنیم عزممان را جزم كنیم، كمر همت ببندیم و با تعریف نمودن پروژه هایی در زمان مقرر به او فرصت دهیم تا آنها را به اتمام رساند.

وی افزود: اگر مشاهده كنم از انجام وظایف محوله كوتاهی نموده و نسبت به انجام پروژه هایی از قبل تعیین شده در زمان مقرر با توجه به بودجه مصوب كه همگی با همفكری همدیگر تعریف خواهیم كرد، كوتاهی و قصوری داشته باشد، آنگاه من اولین كسی خواهم بود كه به استیضاح ایشان رأی خواهم داد.

احمدی در ادامه با اشاره به رکود خدمات شهرداری گفت: در یك جلسه غیر رسمی معضلات و مشكلات احتمالی را برای اعضای محترم شورا را تشریح نمایید تا همگی در جهت رفع آن بكوشیم و سهمی در حل مشكلات شهرمان داشته باشیم.

شایان ذکر است این عضو شورا ماه گذشته نیز در جلسه  شورای شهر ساری نیز چنین ادعای مشابه ای داشته است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهدی احمدی - ساری - شورای شهر - عبوری - -

نظر شما در مورد : رکود فعالیت در شهرداری ساری/ اولین كسی خواهم بود كه به استیضاح ایشان رأی خواهم داد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها