مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2075 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 آذر 1392 -ساعت : 08:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تغییر مدیریت فرهنگ و ارشاد مازندران قطعی است + گزینه های مطرح

اختصاصی/ پس از گمانه زنی های بسیار

تغییر مدیریت فرهنگ و ارشاد مازندران قطعی است + گزینه های مطرح

مازند شورا - وزیر فرهنگ و ارشاد: اگر ضعفی در عملکرد مدیران کل فرهنگی وجود داشته باشد، مطمئنا لزوم تغییرات محرز خواهد بود./ طی کسب اطلاع مازند شورا از منابع موثق و گزینه‌های مطرح برای مدیرکلی ارشاد استان گویا...

مازند شورا: در حالی که در حاشیه برگزاری کنگره ابن شهرآشوب برخی رسانه‌ها به نقل از وزیر فرهنگ و ارشاد کشور خبر از عدم تغییر مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران را داده‌اند اما طی کسب اطلاع مازند شورا از منابع موثق و گزینه‌های مطرح برای مدیرکلی ارشاد استان گویا تغییر مدیریت در این نهاد فرهنگی قطعی به نظر می‌رسد.

در حالی از یک خانم، یک روحانی و یک فعال فرهنگی نیز برای مدیریت ارشاد استان نام می‌برند اما،

لطف الله آجدانی که اخیرا نیز به شایستگی به عنوان مشاور فرهنگی و رسانه‌ای استاندار نیز منصوب شده است یکی از مطرح‌ترین گزینه‌ها برای تصاحب کرسی مهمترین نهاد فرهنگی استان می‌باشد.

مورخ و پژوهشگر آملی، رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان آمل، روزنامه‌نگار و مدرس دانشگاه که در دومین جشنواره مطبوعات کشور به عنوان رتبه اول و بهترین نویسنده و روزنامه‌نگار سال کشور درحوزه مقالات سیاسی برگزیده شد و در چندین جشنواره مطبوعات کشوری نیز نامزد بهترین اثر در حوزه مقالات سیاسی و تاریخی سده، و نیز سال‌ها مدیریت نشریه ماهنامه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دریچه را در کارنامه دارد اخیرا نیز با ارائه راهکارها و برنامه‌های خود نشان داد که دید روشنی نسبت به فضای فرهنگی و هنری استان دارد.

همچنین غلامرضا رمضانی پور عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور و مدیر پژوهشکده احیای مواریث اهل بیت (ع) با کارشناسی ارشد فرهنگ و تمدن ملل اسلامی، که در انتخابات اخیر نیز در ستاد دکتر روحانی در شهر ساری فعالیت می‌نمود، برای این جایگاه مطرح است.

این مازندران پژوه، محقق منتخب وزارت علوم و بنیاد بین المللی غدیر در حوزه عاشورا شناسی و مطالعات امور خاورمیانه که اخیرا نیز در گنگره ابن شهرآشوب پس از قرار گیری مقاله اش در 35 مقاله برگزیده شده درمیان بیش از یک صد مقاله ارسالی به کنگره در نهایت با رای اکثریت داوران که از دانشگاه‌های مطرح داخل و خارج کشور حضور یافته بوده‌اند مقاله ایشان جزء چهار مقاله ویژه انتخاب و شایسته تقدیر قلمداد شد.

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه برگزاری این کنگره پس از دریافت کتاب «سند راهبردی هندسه فرهنگی مازندران» که حاصل سال‌ها تحقیق و کارفرهنگی این مدرس دانشگاه بوده است از وی تقدیر نمود و با گرمی از کتاب تالیف شده و برنامه‌های ایشان استقبال نموده است.

لذا در حالی که دو فعال فرهنگی با سابقه و همسو با دولت برای مدیرکلی فرهنگ و ارشاد استان مطرح می‌باشند برخی با تخریب این دوچهره و بزرگ نمایی برخی خدمات مسئولین دولت قبل سعی در انحراف افکار عمومی دارند.

حال آنکه وزیر فرهنگ و ارشاد کشور به صراحت در 26 شهریور ماه در حاشیه مراسم پایانی یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) بیان داشتند: اگر ضعفی در عملکرد مدیران کل فرهنگی وجود داشته باشد، مطمئنا لزوم تغییرات محرز خواهد بود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگ و ارشاد - مازندران - لطف الله آجدانی - غلامرضا رمضانی پور - -

نظر شما در مورد : تغییر مدیریت فرهنگ و ارشاد مازندران قطعی است + گزینه های مطرح

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها