مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2081 -تاریخ انتشار : شنبه 02 آذر 1392 -ساعت : 21:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
صحت خبر مازند شورا پیرامون استانداری یوسف نژاد تایید شد

از سوی نماینده سابق مردم ساری در مجلس:

صحت خبر مازند شورا پیرامون استانداری یوسف نژاد تایید شد

مازند شورا: پیشنهاد تصدی استانداری بوشهر و چند مسئولیت مدیریتی کشوری به بنده داده شده که هنوز پاسخ صحیحی به هیچ یک از درخواست های دولت یا وزارتخانه های مورد نظر ندادم.

مازند شورا: پس از انتشار خبر قرار گرفتن نام نماینده سابق ساری در مجلس شورای اسلامی برای تصدی گیری استانداری بوشهر در مازند شورا علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار کرد: پیشنهاد تصدی استانداری بوشهر و چند مسئولیت مدیریتی کشوری به بنده داده شده که هنوز پاسخ صحیحی به هیچ یک از درخواست های دولت یا وزارتخانه های مورد نظر ندادم.

وی افزود: بنده چند ماهی است که در معاونت پارلمانی وزارت امور اقتصادی و دارایی مشغول شدم و هنوز برای تصدی مسئولیت بزرگ تری نظیر استانداری بوشهر به جمع بندی نرسیدم.

معاون فعلی وزیر اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه در هر مسندی در دولت تدبیر و امید باشم، سرباز نظام بوده و خدمت خواهم کرد، تصریح کرد: در صورتی که بنده نظر نهایی خود را برای تصدی استانداری بوشهر به وزیر محترم کشور اعلام کنم، دولت محترم نسبت به معرفی بنده در این سمت اقدام خواهد کرد.

یوسف نژاد گفت: بوشهر دارای  ظرفیت‌های اقتصادی بالایی بوده و هر فردی که در این مسند بماند باید برای شکوفایی اقتصادی این استان جنوبی کشور در منطقه پارس جنوبی برنامه ریزی هدفمندی داشته باشد.

یوسف نژاد که در ادوار پنجم و هشتم نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بوده، دارای مسئولیت هایی در دولت های سازندگی و اصلاحات در وزارتخانه های صنایع و معادن و معادن و فلزات نیز بوده است.

وی مسئولیت هایی در دانشگاه امام حسین(ع)، شهرداری ساری و مسئولیت های استانی متعددی در مازندران داشته است.

یوسف نژاد اهل شهرستان میاندرود مازندران است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یوسف نژاد - ساری - بوشهر - استانداری - -

نظر شما در مورد : صحت خبر مازند شورا پیرامون استانداری یوسف نژاد تایید شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها