مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2082 -تاریخ انتشار : جمعه 01 آذر 1392 -ساعت : 20:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یوسف نژاد استاندار بوشهر می شود

اختصاصی/ نماینده سابق ساری در راه استانداری بوشهر

یوسف نژاد استاندار بوشهر می شود

مازند شورا: قرار است در جلسه روز یکشنبه هفته آینده هئیت دولت علی اصغر یوسف نژاد معاون پارلمانی وزیر اقتصاد به عنوان استاندار بوشهر معرفی شود.

مازند شورا: یکی از نمایندگان سابق استان مازنداران گزینه استانداری بوشهر شد.

یک منبع آگاه خبر داد: قرار است در جلسه روز یکشنبه هفته آینده هئیت دولت علی اصغر یوسف نژاد معاون پارلمانی وزیر اقتصاد به عنوان استاندار بوشهر معرفی شود.

24 اسفند سال گذشته نیز مازند شورا از کاندیداتوری یوسف نژاد در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران خبر داده بود که چندی بعد این واقعه روی داد. اگرچه ایشان بعدها از کاندیداتوری انصراف نمودند.

اینک نیز سرپرست فرمانداری ساری در سالهای دور، رياست دانشكده كشاورزی و نمایندگی چندین دوره مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در راه استانداری بوشهر است.

سوابق این چهره نزدیک به اصلاحات میتوان به نمایندگی ادوار مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان ساری اشاره نمود. علی اصغر یوسف نژاد در کنار نمایندگی ساری در دوره های پنجم و هشتم مجلس از سوابقی عضویت در جبهه مشارکت، شهردار ساری، معاونت وزارت صنایع و معادن و سازمان آموزش فنی و حرفه ای برخوردار است.

گفتنی است گزینه هایی همچون ندیمی بوشهری، کدخداپور، تبادار و علوی نژاد از جمله گزینه های مطرحی بودند که نامشان برای استاندار بوشهر مطرح شده بود اما تاکنون هیچ کدام از این نفرات برای استاندار بوشهر انتخاب نشدند.

ناگفته نماند در دولت قبل نیز استان بوشهر از استاندارانی مازندرانی بهره برده است.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندارن - بوشهر - استاندار - یوسف نژاد - -

نظر شما در مورد : یوسف نژاد استاندار بوشهر می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها