مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 20921 -تاریخ انتشار : شنبه 02 اردیبهشت 1396 -ساعت : 19:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
693 نفر در شهرستان بهشهر تایید صلاحیت شدند/ آمار به تفکیک شهرها و بخش ها

فرماندار بهشهر در گفت و گو با مازندشورا؛

693 نفر در شهرستان بهشهر تایید صلاحیت شدند/ آمار به تفکیک شهرها و بخش ها

اختصاصی مازندشورا: فرماندار بهشهر، در گفت و گو با مازندشورا تعداد ثبت نام کنندگان در شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر را 723 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 693 نفر برگه تایید صلاحیت خود را دریافت کردند

اختصاصی مازندشورا: سید خالق سجادی فرماندار بهشهر، در گفت و گو با مازندشورا تعداد ثبت نام کنندگان در شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر را 723 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 693 نفر برگه تایید صلاحیت خود را دریافت کردند و مابقی یا از ادامه رقابت ها انصراف دادند و یا ردصلاحیت شدند. البته ممکن است در ادامه، صلاحیت تعدادی از رد شدگان تایید شود. بنابراین باید منتظر اعلام نهایی باشیم.

وی، با ارائه آماری تعداد ثبت نامی های شهر بهشهر را 87 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد، 7 نفر انصراف دادند 7 نفر ردصلاحیت (سه نفر در هیات اجرایی، 4 نفر در هیات نظارت) و 73 نفر تایید صلاحیت شدند.

فرماندار بهشهر تعداد ثبت نامی های شهر رستم کلا را 28 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 2 نفر انصراف و مابقی (26نفر) تایید شدند.

سجادی، تعداد ثبت نامی های شهر خلیل شهر را 26 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 3 نفر انصراف، 2 نفر ردصلاحیت و 21 نفر تایید شدند.

وی، همچنین تعداد ثبت نامی های بخش مرکزی را 255 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 12 نفر انصراف، 10 نفر ردصلاحیت و 233 نفر تایید شدند.

فرماندار بهشهر تعداد ثبت نامی های بخش یانه سر را 357 اعلام کرد و گفت: از این تعداد 15 نفر انصراف، 2 نفر رد و 320 نفر تایید شدند.

سجادی، در پایان اظهار کرد: نامزدهایی که برگه تایید صلاحیت خود را دریافت نکردند 4 روز فرصت اعتراض دارند و پس از آن، هیات نظارت اعتراض ها را بررسی و نظر نهایی را اعلام می کند.

 

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : 693 نفر در شهرستان ب - فرماندار بهشهر - سیدخالق سجادی - سجادی - تایید صلاحیت ها -

نظر شما در مورد : 693 نفر در شهرستان بهشهر تایید صلاحیت شدند/ آمار به تفکیک شهرها و بخش ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها