مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2093 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 آبان 1392 -ساعت : 11:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هزینه‌های شهرداری شفاف‌ است/ اهل هیچ معامله‌ای نیستم

مازند شورا: شهردار مرکز میاندرود گفت: صددرصد هزینه‌ها و درآمدهای شهرداری سورک شفاف‌سازی شده است.

مازند شورا: سیدمحمد انصارالحسینی امشب در جلسه معارفه خود به‌عنوان شهردار شهر سورک مرکز این شهرستان با بیان اینکه این بار سوم است که شهردار این شهر می‌شوم اظهار داشت: به همین دلیل تعلق خاطر به این شهر و مردمانش دارم.

شهردار سورک با بیان اینکه اهل هیچ معامله‌ای نیستم اظهار داشت: در کارم صداقت و صراحت لهجه دارم به همین دلیل در دولت‌های متفاوت و در کنار سلیقه‌های مختلف از من دعوت به کار شده است.

وی با اشراه ضرورت جلوگیری از هزینه کردن اعتبارات شهرداری در امور شهرستانی اظهار داشت: شهرداری بر اساس قانون نمی‌تواند از درآمد خود برای ادارات دیگر هزینه کند.

انصارالحسینی ادامه داد: من با این کار مخالفم و اعضای شورا نیز این هزینه‌ها را به شهرداری تحمیل نکنند.

شهردار مرکز میاندرود با بیان اینکه درآمدها باید جمع شوند نه اینکه درآمد CNG را جدا کنیم افزود: همه درآمدها باید جمع شوند و بعد هزینه شوند.

وی افتتاح CNG و افزایش میزان درآمد شهرداری از آن، افتتاح ساختمان شماره دو آتش‌نشانی، اجرای 13 هزار مترمربع آسفالت معابر و احداث کانال بتنی در این شهر را از جمله کارهای انجام شده در زمان دوره قبلی شهرداری خود عنوان کرد.

شهردار سورک درباره برگزاری کمیسیون ماده 100 در شهرداری سورک تصریح کرد: اینکه این کمیسیون برگزار نمی‌شود یعنی تخلفی در ساخت و سازها اتفاق نیفتاده است و این مسئله جای تقدیر دارد البته میزان درآمد شورا کم می‌شود که باید جای دیگر جبران شود.

انصار الحسینی بیان داشت: من از شفاف سازی استقبال می‌کنم و تا امروز 100 درصد هزینه‌ها و درآمدهای شهرداری سورک شفاف‌سازی شده است.

فرماندار میاندرود نیز با اشاره به زحمات ابن شهرآشوب ساروی مازندرانی در خدمت به بشریت وی را نماد دانشمندان مسلمان ایرانی دانست.

ذات‌الله زارعی با اشاره به برگزاری کنگره بین‌المللی ابن‌شهر آشوب ساروی مازندرانی در شهر ساری وی را دانشمندی جهانی از استان عالم‌خیز مازندران دانست.

فرماندار شهرستان میاندرود با اشاره به تلاش و مجاهدت ابن‌شهرآشوب در راه ترویج احکام اسلام و مذهب تشیع ادامه داد: تاریخ اسلام نمونه این دانشمندان مسلمان را بسیار داشته است که عمر خود را در این راه صرف کردند.

وی ابن‌شهر آشوب ساروی مازندرانی را فردی بزرگ و دانشمندی از تاریخ اسلام و ایران اسلامی دانست که خدمات عمده‌ای به جهان بشریت کرده است./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انصارالحسینی - میاندرود - شهردار - -

مطالب مرتبط با : هزینه‌های شهرداری شفاف‌ است/ اهل هیچ معامله‌ای نیستم
نظر شما در مورد : هزینه‌های شهرداری شفاف‌ است/ اهل هیچ معامله‌ای نیستم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها