مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 20988 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 اردیبهشت 1396 -ساعت : 14:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 80 درصد شورای چهارم محمودآباد تغییر می کند/ به شهرداری محمودآباد نمره 12 می دهم

دبیر شورای احزاب اصلاح طلب شهرستان محمودآباد در گفت و گو با مازندشورا؛

80 درصد شورای چهارم محمودآباد تغییر می کند/ به شهرداری محمودآباد نمره 12 می دهم

اختصاصی مازندشورا: دبیر شورای احزاب اصلاح طلب شهرستان محمودآباد، با بیان اینکه به شورای محمودآباد نمره 15 و به شهرداری نمره 12 می دهم، گفت: به نظر من 80 درصد شورای چهارم محمودآباد تغییر می کند

مازندشورا: عقیل زروک دبیر شورای احزاب اصلاح طلب شهرستان محمودآباد در گفت و گو با مازندشورا، درباره برنامه اصلاح طلبان این شهرستان، اظهار کرد: برای انتخابات شورای شهر، قطعا لیست می دهیم البته قبل از ارائه لیست با کسانی که سابقه اصلاح طلبی دارند یا علاقمند به این جریان هستند، رایزنی می کنیم و راهبردهای جریان اصلاحات را به آنها تفهیم می کنیم.

وی، افزود: اگر توافق مشترک حاصل شد با امضای میثاق نامه ای که از آن ها می گیریم در قالب یک لیست آن ها را به مردم معرفی خواهیم کرد.

دبیر شورای احزاب اصلاح طلب شهرستان محمودآباد، تصریح کرد: همان کاری که در دوره قبل انجام دادیم و سه نفر از 7 نفر عضو شورای فعلی از لیست اصلاح طلبان شهر انتخاب شدند.

زروک، درباره عملکرد شورای چهارم محمودآباد، بیان کرد: شورای فعلی محمودآباد دچار یک سری دعواهای داخلی شدند و نتوانستند نظر مردم را جلب کنند.

وی، افزود: این شورا دچار چالش های داخلی شدند وگرنه می توانستند بسیار مفید واقع شوند چنانچه در حوزه فرهنگ چنین اتفاقی افتاد و عملکرد رضایت بخشی داشتند.

دبیر شورای احزاب اصلاح طلب شهرستان محمودآباد، با بیان اینکه به شورای محمودآباد نمره 15 و به شهرداری نمره 12 می دهم، گفت: به نظر من 80 درصد شورای چهارم محمودآباد تغییر می کند.


 80 درصد شورای چهارم محمودآباد تغییر می کند/ به شهرداری محمودآباد نمره 12 می دهم

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عقیل زروک - دبیر شورای احزاب اصل - شورا و شهرداری محمود - انتخابات پنجم شورای -

مطالب مرتبط با : 80 درصد شورای چهارم محمودآباد تغییر می کند/ به شهرداری محمودآباد نمره 12 می دهم
نظر شما در مورد : 80 درصد شورای چهارم محمودآباد تغییر می کند/ به شهرداری محمودآباد نمره 12 می دهم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها