مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2101 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 آبان 1392 -ساعت : 14:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری آزمون تخصصی فنی در سازمان عمران شهرداری ساری

در راستای ارتقای جایگاه و سطح علمی پرسنل انجام شد:

برگزاری آزمون تخصصی فنی در سازمان عمران شهرداری ساری

مازند شورا: این سازمان برای اولین بار در سطح همه سازمان های توابع شهرداری ساری، اقدام به برگزاری آزمون تخصصی در حوزه فنی راهسازی و شهرسازی و قوانین مربوط به كارهای عمرانی كرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مركز مازندران ، در حال حاضر آموزش ضمن خدمت كاركنان در سازمان‌های مختلف از جایگاه خاصی برخوردار است زیرا در چند دهه اخیر بیش از هر دوران دیگر در طول تاریخ بشری، علوم و تكنولوژی پیشرفت نموده است این تحول و دگرگونی به حدی است كه عصر حاضر را عصر اطلاعات نامیده‌اند، یعنی دورانی كه در هر 5 سال، نیمی از اطلاعات بشری منسوخ گردیده و اطلاعات و دانش جدید جایگزین آن می‌گردد. بر این اساس این سازمان برای اولین بار در سطح همه سازمان های توابع شهرداری ساری، اقدام به برگزاری آزمون تخصصی در حوزه فنی راهسازی و شهرسازی و قوانین مربوط به كارهای عمرانی كرده است.

اهداف مهم این آزمون شناسایی و ارتقاء سطح علمی عملی و تخصصی همه پرسنل و آشنایی كامل با قوانین مربوط به اجرای پروژههای عمرانی و استانداردسازی پروژهها و تولیدات مختلف كارخانه های تولیدی این سازمان می باشد. این گزارش حاكیست سید كمال آقامیری مدیر عامل سازمان عمران، مهندس انگیزه معاون فنی، مهندس كاملی مدیر حوزه راهسازی، مهندس فرجی مدیر حوزه طراحی نظارت ناظرین برگزاری این آزمون آموزشی بودند.

شایان ذكر است پیش از برگزاری این آزمون علمی، آقامیری مدیر عامل سازمان عمران در سخنانی با اشاره به نقش مهم آموزش و آزمون به عنوان دو مولفه مهم سازمان در راستای ارتقاء سطح علمی كاركنان سازمان گفت: رسیدن به اهداف سازمان بستگی به توانایی كاركنان در انجام وظایف محوله و انطباق با محیط متغیر دارد. اجرای آموزش و بهسازی نیروی انسانی سبب می‌شود تا افراد بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیط، بطور مؤثر فعالیتهایشان را ادامه داده و بركارایی خود بیفزایند. این مقام مسئول یادآور شد آموزش و بهسازی، كوشش مداوم و برنامه‌ریزی شده و آزمون های دوره ای  به وسیله مدیریت برای بهبود سطوح شایستگی كاركنان و عملكرد سازمان عمران موثر واقع خواهد شد.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان عمران - شهرداری - ساری - -

مطالب مرتبط با : برگزاری آزمون تخصصی فنی در سازمان عمران شهرداری ساری
نظر شما در مورد : برگزاری آزمون تخصصی فنی در سازمان عمران شهرداری ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها