مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2103 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 آبان 1392 -ساعت : 13:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری نخستین همایش شهروند الکترونیک شمال کشور در آمل

مازند شورا: شهردار آمل گفت: نخستین همایش منطقه‌ای بین استان‌های شمالی کشور مازندران، گیلان و گلستان با محوریت شهرداری و شهروند الکترونیک در آمل برگزار می‌شود

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل، احمد امیرسلیمانی اظهار داشت: این همایش با همکاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، استانداری مازندران و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران به میزبانی سازمان فن‌آوری اطلاعات شهرداری آمل برگزار می‌شود.

وی افزود: ارتباط نهادهای اجرایی جهت تدوین برنامه جامع شهری، نقش و تاثیر نهادهای مختلف دولتی و غیردولتی و شهروندان در مدیریت و تحقق توسعه پایدار شهری و ارائه راهکارهایی جهت نقش‌آفرینی بیشتر نهادها و شهروندان در پروسه توسعه پایدار شهری از اهداف این همایش است.

امیرسلیمانی بیان کرد: شهرداری و شهروند الکترونیک، سیستم یکپارچه شهرسازی، اتوماسیون‌های اداری، GIS، ناوگان حمل‌و نقل الکترونیکی، ترافیک و دوربین‌های کنترلی از محورهای این همایش است.

وی افزود: این همایش در روز بیست و هفتم آذر ماه سال‌جاری همراه با غرفه‌های نمایشگاهی حوزه فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

شهردار آمل در پایان یادآور شد: جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سازمان فن‌آوری اطلاعات شهرداری آمل به نشانی Amolfava.ir مراجعه و یا با دبیرخانه همایش با شماره تلفن‌های 01212233700 و 01212233044 تماس حاصل کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرالکترونیک - آمل - همایش - شهروند الکترونیک - -

نظر شما در مورد : برگزاری نخستین همایش شهروند الکترونیک شمال کشور در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها