مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2108 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 -ساعت : 17:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بدهی 25 میلیاردی شهرداری گلوگاه

مازند شورا: رئيس شورای شهر گلوگاه گفت: شورای شهر گلوگاه وارث شهرداری ورشكسته با 25 ميليارد ريال بدهی است.

مازند شورا: عزت الله پهلوان ظهر سه شنبه در مراسم معارفه شهردار گلوگاه افزود: بايد وضعيت شهرداري به وضعيت مطلوب و ايده آل برسد و اين امر نيازمند تلاش همه جانبه در شورا و همفكري و تعامل است.

وي اظهار داشت: مديريت بر امور شهري بايد با دقت و برنامه ريزي مناسب انجام شود و امور كارها براساس خرد جمعي عملياتي شود.

پهلوان با بيان اينكه گلوگاه شهر محرومي است خاطر نشان كرد: متاسفانه ارزش افزوده شهرستان در ماه گذشته به اندازه يكي از دهياري ها است و اين امر به دليل عدم وجود كارخانجات، درآمد و توليد است.

رئيس شوراي شهر گلوگاه با بيان اينكه اكنون اعضاي شوراي شهر گلوگاه با انتخاب شهردار جوان در جهت بالندگي بيشتر شهر بايد قدم بردارند افزود: با توجه به اينكه نيروي بومي بر مسند شهرداري نشسته است لذا بايد مسئولان همكاري و وفاق همه جانبه داشته باشند.

وي گفت: خوشبختانه با انتخاب سرپرست شهرداري در طول چند ماه گذشته بسياري از حقوق معوقه شهرداري و كارهاي عمراني رو به بهبود است و اين امر در دوران تصدي شهردار جديد بايد با قوت بيشتري دنبال شود.

پهلوان ادامه داد: برای رفع نارسایی‌های شهر  بايد نیازها شناسایی و چشم‌انداز بلند با استفاده از دیدگاه بلند تعریف شود كه با دارا بئدن شهردار جوان و تازه نفس، اميدواريم شاهد شهري پويا، فعال و توانمند باشيم./ مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گلوگاه - شهرداری - پهلوان - بدهی - -

نظر شما در مورد : بدهی 25 میلیاردی شهرداری گلوگاه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها