مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2109 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 -ساعت : 17:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرزند رئیس شورا شهردار گلوگاه شد

مازند شورا: شهردار گلوگاه امروز با حضور جمعی از مسئولان معرفی شد.

مازند شورا: بعدازظهر امروز با حضور معاون عمرانی استاندار مازندران و جمعی از مسئولان و مردم شهرستان گلوگاه، شهردار جدید شهر گلوگاه معرفی و حکم خود را دریافت کرد.

عبادالله پهلوان شهردار گلوگاه متولد 1362 و کارشناس‌ارشد مهندسی عمران است.

پهلوان پیش از این هیچ سمت اجرایی نداشته و با رای قریب به اتفاق اعضای شورای اسلامی گلوگاه به سمت شهردار گلوگاه منصوب شد.

در این مراسم، معاون عمرانی استاندار مازندران از شهردار جوان گلوگاه خواست تا 60 درصد بودجه شهرداری را به فعالیت‌های عمرانی و 40 درصد را به امورات جاری اختصاص دهد.

سید عیسی هاشمی یادآور شد: سال 91، بودجه شهرداری گلوگاه 2,3 میلیارد تومان بود که 1,1 میلیارد آن به مسائل عمرانی و 1,2 میلیارد تومان صرف امورات جاری شد.

وی با بیان این‌که بودجه شهرداری‌ها از جیب مردم است و البته دولت هم کمک‌هایی دارد، خاطرنشان کرد: اعتبارات و بودجه‌ها باید به‌گونه‌ای مدیریت شود که پاسخگوی انتظارات مردم در بخش عمران شهری باشند.

در ادامه، عزت‌الله پهلوان، رئیس شورای اسلامی شهر گلوگاه و پدر شهردار جدید اظهار داشت: تنها شاخصه‌ای که می‌تواند منجر به خدمت‌رسانی به مردم و برون‌رفت از بدهکاری 2,5 میلیاردی شهرداری گلوگاه شود، وفاق و همدلی است.

وی، کار کردن در شهر محروم گلوگاه را همانند عبور از میدان مین توصیف کرد و گفت: تمام توانمان این‌است که شهرمان را به وضعیت مطلوب برسانیم و در این راه امید به حمایت‌های مردم و پشتکار مسئولان داریم.

در پایان مراسم، با تقدیم حکم شهردار جدید از خدمات شعبانعلی خواجوی که مدت 2 ماه سرپرستی شهرداری گلوگاه را به عهده داشت، قدردانی شد./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گلوگاه - شهردار - پدر - فرزند - شورای شهر - پهلوان - -

نظر شما در مورد : فرزند رئیس شورا شهردار گلوگاه شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها