مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2113 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 -ساعت : 10:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در سازمان عمران هیچ پرسنلی اخراج نشده است

در توضیح یك خبر:

در سازمان عمران هیچ پرسنلی اخراج نشده است

مازند شورا: شعبان وفایی نژاد رئیس روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مركز مازندران در رابطه با خبر منتشر شده مبنی بر اخراج سی و دو تن از پرسنل این سازمان گفت:

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مركز مازندران شعبان وفایی نژاد رئیس روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مركز مازندران در رابطه با خبر منتشر شده مبنی بر اخراج سی و دو تن از پرسنل این سازمان گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت نداشته و ما در سازمان عمران شاهد مسئله ای به نام اخراج پرسنل نبوده ایم.

این مقام مسئول افزود: تنها در بحث تعدادی از كارگران روز مزد و به علت اینكه در ایام بارانی اجرای برخی از پروژههای عمرانی میسر نیست، بر این اساس از كارگران روز مزد استفاده نمی كنیم اما واژه اخراجی برای تشریح این مسئله كم لطفی و بی انصافی است.

وفایی نژاد ادامه داد: در رابطه با كارگران روز مزد ذكر این نكته ضروری است كه برابر مصوبات هیئت مدیره عمل خواهد شد. وی در رابطه با عملكرد سازمان عمران یادآوری كرد این سازمان پیشانی كار شهرداری در اجرای پروژههای عمرانی است و توانمندی اش در منظر شهروندان و مدیران مختلف شهری به اثبات رسیده كه این توانمندی می تواند شهرداری را از نظر كارهای عمرانی به خود كفایی لازم برساند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان عمران - شهرداری - ساری - شعبان وفایی نژاد - -

نظر شما در مورد : در سازمان عمران هیچ پرسنلی اخراج نشده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها