مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2115 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آبان 1392 -ساعت : 14:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تایید و تکذیب‌های اخراج 32 نیرو از سازمان عمران شهرداری ساری

گزارشی از جلسه علنی شورای شهر ساری

تایید و تکذیب‌های اخراج 32 نیرو از سازمان عمران شهرداری ساری

مازند شورا: در حالی که برخی از اعضای شورای شهر ساری از اخراج 32 نیروی کار در سازمان عمران شهرداری خبر می‌دهند، عضو دیگر این مسئله را رد می‌کند

مازند شورا: چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر ساری شب گذشته با حضور 12 عضو شورا برگزار شد.

کوروش یوسفی عضو شورای شهر ساری در این جلسه با بیان اینکه شهردار ساری معاون فرهنگی انتخاب می‌کند در حالی که اعضای کمیسیون فرهنگی شورا در جریان این انتخاب نیستند، تصریح کرد: این حق طبیعی اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر است که از برنامه‌های معاون فرهنگی مطلع شوند.

کوروش یوسفی با اشاره به اینکه دستاوردهای شهرداری مربوط به همه اعضای شورای شهر است، گفت: اکنون محل عمل است و ما به مردم وعده داده‌ایم.

این عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه وابسته به گروه و نهادی نیستم و دغدغه آرای انتخابات شورای بعدی را هم ندارم، خاطرنشان کرد: 32 نیرو از سازمان عمران شهرداری ساری اخراج شدند و دو ماه است که این افراد حقوقی دریافت نکردند.

دیگر عضو شورای شهر ساری نیز در این نشست، اظهار داشت: برخی از سازمان‌های شهرداری ساری سربار شهرداری هستند.

علی‌اکبر زلیکانی با بیان اینکه هر کدام از سخنان ما که به کام دوستان تلخ باشد آن را تبلیغاتی قلمداد می‌کنند، ادامه داد: چهار سال تا انتخابات بعدی باقی مانده و هنوز زود است که حرف‌های تبلیغاتی شروع شود.

نماینده شورای شهر ساری در سازمان عمران شهرداری ساری نیز در سخنانی، اظهار داشت: در سازمان عمران فقط یک نیروی اخراجی داشتیم.

مسعود مدینه تصریح کرد: علت اخراج آن فرد هم مشخص است.

عضو دیگر شورای شهر ساری در این نشست، اظهار داشت: در هفته گذشته شاهد افتخارآفرینی باشگاه مخترعان دانشگاه آزاد ساری در مسابقات جهانی آلمان بودیم.

سیدمهدی احمدی با اشاره به اینکه انتظار داریم شورا از کنار چنین افتخارآفرینی‌هایی به سادگی نگذرد، یادآور شد: این جوانان نیاز به حمایت دارند./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - شورای شهر - ذلیکانی - جذب نیرو - شهرداری - -

نظر شما در مورد : تایید و تکذیب‌های اخراج 32 نیرو از سازمان عمران شهرداری ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها