مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2117 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آبان 1392 -ساعت : 14:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جلسه ای با صفر درصد بازدهی

یکصد و چهارمین جلسه شورای مسکن

جلسه ای با صفر درصد بازدهی

مازند شورا: یکصد و چهارمین جلسه شورای مسکن به دلیل غیبت مدیران و با حضور کارشناسان میانی دستگاهها در استانداری مازندران برگزار که به قول استاندار این جلسه هیچ بازدهی نداشته است.

مازند شورا: مشکلات فراروی مسکن مهر مازندران درحالی صبح یکشنبه در جلسه شورای مسکن پیگیری شد که مدیران ارشد بسیاری از دستگاههای اجرایی در این جلسه غیبت داشتند.
 
معاون عمرانی استاندار مازندران در این جلسه با تاکید بر اینکه کارهای مسکن مهر استان باید تا پایان سال جمع شود، اظهار داشت: سیساتهای جدیدی باید اتخاذ تا کارهای باقیمانده تا چندماه آتی به پایان رسد.
 
17 هزار واحد مسکن مهر در مازندران امسال تکمیل می شود
 
سیدعیسی هاشمی افزود: 17 هزار و 241 واحد مسکن مهر تا پایان سالجاری در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان به بهره برداری می رسد.
 
وی اظهار اشت: همچنین 9 هزار واحد مسکن مهر در استان آماده افتتاح است و عمده این واحدها مربوط به شهرستان نکا است.
 
وی با انتقاد از غیب مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران اظهار داشت: ظرف یک هفته آینده باید برقرسانی به مسکن مهر شهرستان نوشهر به سرانجام رسد.
 
کارت قرمز به مدیرعامل توزیع برق غرب مازندران
 
هاشمی یادآورشد: اگر این مدیر نمی تواند کار کند و یا نمی تواند در جلسات شرکت داشته باشد، بهتر است تا پستش را تحویل دهد.
 
وی درباره مسکن مهر 120 واحدی تازه آباد چالوس گفت: فرماندار شهرستان باید پیگیری داشته باشد تا متقاضیان برای تحویل دفترچه قسط اقدام کنند.
 
استاندار مازندران نیز در این جلسه یادآورشد: پروژه هایی که تا آذرماه تکمیل شوند برای افتتاح آنان در دهه فجر برنامه ریزی شود.
 
بازدهی جلسه امروز صفر بود
 
ربیع فلاح جلودار با انتقاد از غیبت مدیران دستگاهها اجرایی در جلسه شورای مسکن با بیان اینکه در استان مشکل مدیریتی داریم، عنوان کرد: شورای مسکن جای طرح مسائل ریز نیست و باید مدیران حضور داشته باشند تا مسائل برگ فراروی رفع و بررسی شود.
 
وی با بیان اینکه حضور و بازدهی جلسه امروز شورای مسکن صفر بوده است، اظهار داشت: از این پس بجز مدیر، فرد دیگری را در جلسات نمی پذیریم و مدیران برای شرکت نکردن در جلسه باید از استاندار اجازه داشته باشند و حضورشان در جلسات الزامی است.
 
استاندار مازندران یادآورشد: وقتی که مدیران وقتی برای حل مسائل نمی گذارند، این وضعیت استان می شود که هر روز جلسه بگذاریم و مسائل ریز را ریز بپردازیم.
 
فلاح جلوداری یادآور شد: اکنون مثل ناظمی هستیم که به حل مسائل بین دستگاههای می پردازیم.
 
استاندار مازندران یادآورشد: پول و اعتبارات را به سختی جذب می کنیم ولی مدیران برای پیگیری مسائل در جلسات شرکت نمی کنند.
 
استاندار مازندران گفت: بيش از 9 هزار واحد مسكن مهر در شهرهاي بالاي 25 هزار نفر و بيش از 2800 واحد در شهرهاي زير 25 هزار نفر استان آماده افتتاح است و تعهدات باقي مانده مسكن مهر بايد تا پايان سالجاري به اتمام برسد.
 
وي با اشاره به آماده افتتاح بودن حدود 12 هزار واحد مسكن مهر در استان، تصريح كرد: واحدهاي آماده، در آذرماه و يا دهه فجر طي مراسمي به بهره برداري خواهد رسيد.
 
فلاح با اشاره به دريافت سود بيشتر از 4 درصد توسط برخي بانك هاي عامل، اذعان داشت: دولت سود 4 درصد براي شهرستان ها و 7 درصد براي مراكز استان ها را براي تسهيلات مسكن مهر ابلاغ نمود و اين قابل قبول نيست كه برخي بانك ها اين مبلغ را افزايش دهند.
 
استاندار مازندران با بيان اينكه نبايد هيچ مشكلي براي مردم در اين زمينه پيش آيد، اظهار داشت: در اين رابطه با بانك مركزي مكاتبه خواهيم كرد./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع فلاح - مازندران - مسکن - شورای مسکن - -

نظر شما در مورد : جلسه ای با صفر درصد بازدهی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها