مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2119 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آبان 1392 -ساعت : 14:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حمید آزموده شهردار بهشهر شد

مازند شورا: پس از دو ماه رايزني بر سر انتخاب شهردار براي بهشهر، سرانجام حميد آزموده بعنوان شهردار بومي این شهر معرفي شد.

مازند شورا: سخنگوي شوراي شهر بهشهر در گفتگو با خبرنگار مهر در بهشهر گفت: حميد آزموده با کسب اکثریت آراء،  7 رای از 9 رای و از بین 9 کاندیدا، به‌عنوان شهردار بهشهر منصوب شد.

اعظم السادات حسيني افزود: هدف همه ما خدمت به مردم و شهروندان و توسعه شهري است و در اين رابطه با تمام توان و استوارتر از گذشته در جهت رفع موانع و افزايش منافع شهر گام بر مي داريم.

وي ادامه داد: تحقق بخشیدن به اندیشه شهروندان و منتخبان آنها در شورای شهر بهشهر برای اعضاي شورا بسیار مهم است و در این راه تمام تلاش خود را برای توسعه و عمران و آبادانی بهشهربه کار می‌گیرم تا از اين به بعد با انتخاب شهردار، شهری مطابق با خواسته‌های شهروندان داشته باشیم.

حميد آزموده در كارنامه مديريتي خود شهردار رستمكلا، مسئول حمل و نقل شهري، سرپرست شهرداري بهشهر و... را داراست و گزينه بومي براي سمت شهرداري بهشهر بوده است.

وي در سال 82 شهردار «رستمکلا» بود، در سال 84 و در دوره سوم انتخابات شوراهای اسلامی به سمت شهردار بهشهر درآمد. آزموده در سال 86 با نظر اعضای شورای اسلامی بهشهر، به سمت معاون شهردار بهشهر منصوب شد.

پس از برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی حميد آزموده بعنوان سرپرست شهرداري بهشهر منصوب شد و روز شنبه 18 آبان ماه و پس از گذشت 4 ماه از سرپرستي حمید آزموده در شهرداري، به سمت شهردار بهشهر منصوب شد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آزموده - شهردار - بهشهر - -

نظر شما در مورد : حمید آزموده شهردار بهشهر شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها